“Celtnieka” debija Eiropā beidzas tepat Salaspilī 0

Rīgas “Celtnieka” handbola komandas debija Eiropas izaicinājuma kausa izcīņā beidzās tepat Salaspils sporta centrā, kur divu spēļu summā nācās atzīt Izraēlas astotās labākās komandas “Holon Yuvalim” pārākumu – 33:31 un 25:29.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 88
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Sestdien rīdzinieki nospēlēja labāko spēli šajā sezonā, demonstrējot spēcīgu komandas garu un raksturu, vēsta handball.lv vietne. Spēles gaitā rīdzinieki bija iedzinējos arī ar trim vārtiem, taču izskaņu nospēlēja izcili, veica būtisku izrāvienu un galarezultātā uzvarēja ar 33:31.

Spēlētājiem liels pārbaudījums bija otrās spēles aizvadīšanas pēc mazāk nekā 24 stundu pauzes. Skaidrs, ka pie šāda režīma mūsējie nav pieraduši. Mača pirmais puslaiks arī pierādīja, ka ”Holon Yuvalim” fiziski ir labāk gatava otrai cīņai tik īsā laikā. Lielākās problēmas rādās spēlē aizsardzībā, kur nespēja atrast pretzāles pretinieku ātrajai saspēlei un fiziskajam handbolam. 30 minūtēs rīdzinieki ielaida 17 vārtus, kā rezultātā pēc puslaika bija iedzinējos ar četriem vārtiem (13:17) un diviem divu spēļu summā.

Otrajā puslaikā jau rīdzinieki bija tie, kuriem bija jāatspēlējas. ”Holon Yuvalim” rezultativitāte kritās, taču arī mūsējiem uzbrukumā neklājās viegli. Bija pāris momenti puslaika gaitā, kad ar nelielu veiksmes palīdzību būtu bijis iespējams lauzt spēles gaitu, taču tas nenotika. Izskaņā Izraēlas klubs nospēlēja pārliecinoši, nosargāja četru vārtu pārsvaru (29:25) un divu spēļu summā uzvarēja ar 60:58.

EHF IZAICINĀJUMA KAUSS
Rīgas “Celtnieks” – “Holona Yuvalim” (Izraēla) 33:31
(15:18). Košmans 8, Kurmēns 5, Balcers, Lazdiņš, Leja pa 4, Lisovskis 3, Blūms, Freibergs pa 2, Eglītis 1.
Rīgas “Celtnieks” – “Holona Yuvalim” (Izraēla) 25:29 (13:17). Košmans 8, Kurmēns 5, Lazdiņš 4, Blūms, Freibergs pa 3, Lisovskis 2, Leja 1.

Krištopānam pirmais zaudējums Čempionu līgā

EHF Čempionu līgā pirmo zaudējumu piecās spēlēs piedzīvoja Skopjes “Vardar”, kas izbraukumā Polijā ar 27:31 (15:16) zaudēja Kelces “PGE Vive” komandai. Dainis Krištopāns piecas reizes meta pa vārtiem un divas reizes to darīja precīzi.

Latvijas čempionāta virslīgā “Jūrmalas Sports” – HK “Vainode” 37:28, “Latgols” – Dobeles “Tenax” 24:30, “Latgols” – HK “Vaiņode” 34:30. Turnīra tabulā vadībā 12 punktiem ir “Tenax” un “Celtnieks”, 10 punkti ir Ludzas “Latgolam”.