Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
12. jūlijs, 2016
Drukāt

Celtnieki nozog darba devēja auto un paši ziņo par zādzību

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Ilustratīvs attēls

Šā gada 7. jūlijā Valsts policija (VP) saņēma iesniegumu no kāda celtniecības uzņēmuma amatpersonas, ka divi darbinieki nozaguši uzņēmuma automašīnu “Ford Transit”. Cietušais ziņoja, ka automašīna vīriešiem bijusi piešķirta darba vajadzībām, un to viņi izmantojuši, lai glabātu mantas un pārģērbtos. Tāpat cietušais policijai pavēstīja, ka darbinieki viņam paši paziņojuši par zādzību, informēja VP.

Likumsargi Tukumā aizturējuši abus aizdomās turamos vīriešus, kuri dzimuši 1984. gadā, un jau iepriekš sodīti par mantiskiem noziegumiem. Turpat tika atrasta nozagtā automašīna, kas tika atdota cietušajam.
Aizturētie skaidrojuši, ka autimašīnu nozaguši, jo bijušas domstarpības ar uzņēmuma vadību.

Taču izrādījās, ka vīrieši ir nozaguši ne tikai automašīnu, bet arī automašīnas magnetolu, celtniecības instrumentus un būvmateriālus. Likumsargi noskaidroja, ka automašīnas magnetolu vīrieši pārdevuši lombardā. Savukārt celtniecības instrumentus un būvmateriālus policisti atrada šķūnītī, turpat Tukumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Tāpat pret vienu no aizdomās turamajiem uzsākts arī kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu, jo nozagtajai automašīnai bija sabojāta virsbūve un tās salonā izlieta krāsa.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+