×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
26. septembris, 2013
Drukāt

Ceļu būvniekam uzliek sodu par satiksmes kavēšanu uz Vanšu tilta

Foto: LETAFoto: LETA

Trolejbuss uz Vanšu tilta.

Rīgas domes Satiksmes departaments nolēmis piemērot 500 latu līgumsodu būvkompānijai “A.C.B.”, kuras darbinieku paviršības dēļ ceturtdien no rīta tika kavēta satiksme uz Vanšu tilta, pavēstīja pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Ceturtdien būvniekus un Satiksmes departamenta vadību uz sarunu bija izsaucis domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks, lai uzklausīsu skaidrojumu par radušos situāciju. Būvnieki informēja, ka laika apstākļu dēļ nedaudz iekavējusies nakts laikā veiktā lietus kanalizācijas pievada izbūve, kas noritēja Kr.Valdemāra un Daugavgrīvas ielas krustojuma rekonstrukcijas ietvaros. Slodzi neesot izturējis arī pagaidu asfalts, kas tika uzklāts būvdarbu vietā, tādējādi ievērojami palēninot satiksmes plūsmu.

Baraņņiks pieprasīja lielākā iespējamā līgumsoda piemērošanu būvniekiem, kā arī uzdeva departamenta vadībai rūpīgāk sekot rekonstrukcijas gaitai un uzlabot savstarpējo komunikāciju, informēja domē. “Nav normāli, ka pašvaldība par sastrēguma iemesliem uzzina no policijas un iedzīvotājiem. Saprotams, ka piemērotais līgumsods vērtējams kā simbolisks, jo zaudējumi radušiem visiem, pirmkārt, iedzīvotājiem, kas nebija laicīgi informēti un kavēja darbu,” teica domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs.

“A.C.B.” pārstāvis Ainars Vladimirovs norādīja, ka uzņēmums sodu samaksās, un būvnieku vārdā atvainojās satiksmes dalībniekiem par sagādātajām neērtībām.

“Satiksmes sarežģījumi Pārdaugavā galvenokārt radās ārkārtīgi nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ un nekādi nebija iepriekš plānojami. (..) Uzņēmums jau sniedzis skaidrojumu Rīgas pašvaldībā un rīkosies atbilstoši domes atbildīgo institūciju lemtajam,” teica Vladimirovs.

“A.C.B.” galvenie darbības veidi ir ceļu un tiltu būvniecība, rekonstrukcija un remonts, kā arī būvmateriālu ražošana un nekustamo īpašumu attīstīšana. Uzņēmums pieder Valdim Lejniekam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+