×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
7. aprīlis, 2018
Drukāt

Ceļu policija plāno vērienīgu modernizāciju, lai varētu sodīt iespējami vairāk pārkāpēju (26)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs attēls.

Ceļu policija plāno vērienīgu tehnisko palīglīdzekļu modernizāciju, lai izķertu iespējami daudz satiksmes noteikumu pārkāpēju, vēsta “TV3 Ziņas”.

Iecerēts iegādāties modernas narkotiku testa ierīces, jau tiek pārbaudīta īpaša 360 grādu video kamera, kas no netrafarētiem policijas auto fiksē šoferus, kuri braukšanas laikā skatās mobilo telefonu ekrānos. Pārkāpumu protokoli tikšot sastādīti automātiski un nosūtīti auto īpašniekiem. Jaunos narkotiku testerus policija bija izmēģinājusi jau vasarā, festivāla “Positivus” laikā. Plānots, ka šī gada laikā varētu tikt izsludināts iepirkums, jo ir skaidrs, ka vilcināties vairs nevar.

Policijai padomā vēl viens tehnoloģisks jaunums, ar kuru ķers šoferus, kas runā pa mobilo telefonu – 360 grādu kamera. Pagaidām tā uzstādīta tikai vienā netrafarētajā likumsargu auto, rezultāti ir ražīgi – pārkāpumus izdevies fiksēt teju uz visām kameras pusēm.

Plašāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmoliberastu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. Vai tiešām šī ir tā pati valsts, par kuras atjaunošanu tā priecājās cilvēki 1990.gadā?

 3. Nevis sakārtot ceļus, krustojumus luksoforus, lai iespējami līganāka satiksme, neienāktu prātā kaut ko pārkāpt, jo viss tik ērti, izglītotu (topošos)braucējus par braukšanas kultūru…. iespējami vairāk sodīt… Jā dzīvojot Latvijā vai nu nekusties, vai uzreiz uzraujies uz sodu. Un parādu piedzinēju. (Par 4 eiro parādu mēneša aizkavējumu, jo kompānija pati nespēj vēstuli atsūtīt uz adresi ka jāmaksā,, pie tam viņu kļūdas dēļ vispār ir jāpiemaksā tie eiro…). Cik jauki.

 4. Tikai vairāk sodīt. Bet jūs nebaidaties policiju viņi tikai sodīs 🙂 Būs pāris precidenti par atsutamam vēstulēm ar it kā skatītu mobilo. Maz valsts maksā kompensaciju.

 5. piedzivosim to kad sausim mentus uz katra stura

 6. Kaupēna gēni ir nemirstīgi

  • Eiropā, atsķirībā no Krievijas, kontrolē un audzina, soda reālus pārkāpumus. Diemžēl Latvijā ir jālieto daudz sodīšanas metodes. Pārāk daudz cilvēkos iesakņojusies austrumu mentalitāte….

 7. Lai tik pavaktē paši sevi ,kā Talsos notiek tas ir ārprāts zinu kam nav džipam apskate a viņš mierīgi brauc jo redz viņam ir čomi SĀRS KĀRLSBEGS, par ULDI vispār nerunāsim ko tas fīr””””””e OSĪTI NOST

 8. Nu tik kērsim un sodisim , ķersim un sodīsim ….. vienīgi policisti drīkstēs braukt alkohola un narko reibumā , jo pārējie policisti viņus netvarsta .

 9. Totalitārisms attīstās , un valsts rekets …

 10. Kaut kā jocīgī,Dānijā arī ir policija,es viņus redzu,bet mani neaiztiek!Bet mums ir antiradari!Kurus tirgo veikalā liec kur gribi un lieto.Un ja liek radarus tad viņi arī iečeko navigācijā!!!Gribās iespļaut sejā tai patvaļai un korumpētajai (Latvijai).Tāpēc ar īaizlaidos no tās debīlās valsts!!!!! 🙂

 11. Butiba musdienu LV CP ir tas pats 90.gadu rekets…

 12. ka to saprast..plano?Tatad vel ir iespejas naudu izsukt….ja par maz visus slauc…

 13. Vai LV Ceļu policija ir domāta tikai lai sodītu?
  Un ko nozīme, bez apturēšanas, izsūtīs uz māju protokolus. Tipa, nofilmēja, ka esmu narkotiku iespaidā pie stūres. Vai tad tas nav jāpierāda?

 14. Vai LV celu policija ir domata tikai, lai soditu?

 15. Pasts sagrauts,par medicinu vispar absurds,Sadurskis likvide izglitibu,celi nav normali atkal galejiba…ejam talak purva.

 16. jāieliek bilde, kur pati policija runā pa telefonu, varbūt viņi drīkst???

 17. Sodīt, kāst, laupīt

 18. Driz tie keraji bus vairak ka brauceji LV jau trakak ka visas parejas valstis pie stures sezas tikai parkapeji

 19. Braucot elpot drīkst????

 20. Latvijā cilvēku pavisam maz, policijai jādomā ka valsts kasi piepildīt!

  • Tas taču viss ir vajadzīgs mūsu 100 gudrajām cūkām, jo drīz vien nebūs kur dabūt naudiņu,ko likt savā neizmēra kabatā. Par to, ka valstī gandrīz puse dzīvo bez jebkādiem līdzekļiem, viņi nedomā.

Draugiem Facebook Twitter Google+