Latvijā
Novados

Ceļu remonti visbūtiskāk satiksmi var kavēt uz Rīgas apvedceļa 16

Foto LETA

Vairākos valsts autoceļu posmos arī šonedēļ turpināsies remontdarbi, tostarp uz Rīgas apvedceļa pie Salaspils iespējama palēnināta satiksme, informē “Latvijas valsts ceļi”.

Rīgas apvedceļa posmā pie tilta pār Mazo Juglu, pie Salaspils, turpinās remontdarbi un satiksme tiek organizēta pa vienu ceļa joslu, tāpēc satiksme ir palēnināta, īpaši virzienā uz Saulkalni. Ceļu uzturētāji iesaka izmantot citus maršrutus.

Arī citur valsts autoceļu tīklā turpinās remontdarbi, un lielākie satiksmes ierobežojumi ir no Varakļāniem līdz Viļāniem, kur ir 12 luksoforu posmi, no Bašķiem līdz Preiļiem, kur ir astoņi luksoforu posmi, no Rēzeknes līdz Ludzai, kur ir trīs luksoforu posmi.

Tāpat remontdarbi turpinās pie Saldus, kur ir seši luksoforu posmi un viens luksoforu pāris uz tilta pār Peksītes upi pie Zirņiem, no Rucavas līdz Lietuvas robežai, kur ir pieci luksoforu posmi, no Steķiem Atašienes virzienā, kur ir divi luksoforu posmi, no Cēsīm Bērzkroga virzienā, kur ir pieci luksoforu posmi, kā arī no Cēsīm Melturu virzienā, kuri ir divi luksoforu posmi un viens posms ar satiksmes regulētājiem.

LA.lv