×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
21. decembris, 2012
Drukāt

Ceļu uzsāks “Kultūrzīmes”


Ar prieku paziņojam, ka “Latvijas Avīze”, veiksmīgi piedaloties Kultūras ministrijas izsludinātajā konkursā, ir ieguvusi valsts atbalstu jauna kultūras izdevuma veidošanai. 


 

No 8. janvāra ik otrdienu ceļā pie lasītājiem dosies jauns mūsu avīzes pielikums “Kultūrzīmes”, kurā rakstīsim par kultūras procesiem gan Rīgā, gan novados, īpašu uzmanību veltot tajos iesaistītajām personībām un neaizmirstot arī pasaules dimensiju.

Esam gandarīti, ka jauno izdevumu varēsim veidot ciešā sadarbībā ar Latvijas Radošo savienību padomē apvienotajiem dažādu kultūras jomu pārstāvjiem. Līdz ar to atšķirīgā “Kultūrzīmju” iezīme būs ieinteresētība viedokļu apmaiņā par aktuālajām kultūrpolitikas problēmām, kurā piedalīties aicināsim gan kultūras jomas profesionāļus, gan dažādu citu nozaru pārstāvjus, gan, protams, jūs, cienījamie lasītāji. Esam arī priecīgi, ka, sadarbojoties ar Latvijas Rakstnieku savienības programmu “Literārā akadēmija”, varēsim turpināt iesākto tradīciju publicēt Latvijas autoru dzejas un prozas darbus.

Regulāri rakstot par kultūras norisēm un procesiem Latvijas novados, “Kultūrzīmes” centīsies sašķobīt absolūti nepamatoti izveidojušos stereotipu, ka viss skaistais un nozīmīgais kultūrā notiek tikai Rīgā.

“Kultūrzīmēs” regulāri atradīsit aktuālo informāciju par attiecīgajā nedēļā, mūsuprāt, nozīmīgākajiem kultūrfaktiem. Mūsu jaunā izdevuma slejās, protams, neiztrūks intervijas ar interesantām kultūras personībām, arī – analītiski, izglītojoši vai pētnieciski rak-sti. Regulāri vērtēsim jaunākās teātra izrādes, izstādes, filmas, grāmatas, mūzikas notikumus, sniegsim informāciju par jaunāko un vērtīgāko it visās kultūras jomās. Paralēli darbam pie drukātā izdevuma “Kultūrzīmes” paplašināsim un pilnveidosim arī mūsu interneta vietni, kurā būs pieejama gan informācija par kultūras aktualitātēm, gan jaunāko notikumu afiša, gan arī plaša platforma diskusijām.

Abonenti un laikraksta “Latvijas Avīze” pircēji katru otrdienu saņems pielikumu “Kultūrzīmes” kopā ar laikrakstu. Izdevumu “Kultūrzīmes” varēs iegādāties un abonēt arī atsevišķi.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+