Mobilā versija
+19.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
30. decembris, 2014
Drukāt

Ceļu uzturēšanā šodien iesaistītas 46 ziemas dienesta tehnikas vienības

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Valsts ceļu uzturēšanā otrdien iesaistītas ap 46 “Latvijas autoceļu uzturētāja” (LAU) ziemas dienesta tehnikas vienībām, no kurām 30 – Kurzemes reģionā, kas veica slideno posmu kaisīšanu un ceļu attīrīšanu no sniega, aģentūru BNS informēja “Latvijas Valsts ceļu” Satiksmes informācijas centrā.

Otrdienas pēcpusdienā braukšanas apstākļi Kurzemē, Zemgalē, daļēji Vidzemē un valsts centrālajā daļā snigšanas dēļ ir apgrūtināti. Autoceļi tiek tīrīti un kaisīti, taču snigšanas laikā brauktuvi pilnīgi atbrīvot no sniega nav iespējams, norāda uzņēmums. Gaisa temperatūra ir no -13 līdz pat nullei grādu. Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi vakarā un naktī gaidāms sniegs, vietām putenis, kas pāries slapjā sniegā un lietū. Ceļi būs slideni.

Valsts autoceļu uzturēšana ziemā tiek veikta prioritārā kārtībā un tie sadalīti piecās ziemas uzturēšanas klasēs – A (augstākā), A1, B, C un D (zemākā) atkarībā no ceļu klasifikācijas, satiksmes intensitātes, seguma tipa, tehniskā stāvokļa, plānotā finansējuma un sociālekonomiskās nozīmes.

Autoceļu uzturētāji autovadītājus aicina būt īpaši piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem atbilstoši braukšanas ātrumu un ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+