×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
4. februāris, 2013
Drukāt

Ceļvedis Latvijas iepazīšanai

Jau februārī – Baltijas vērienīgākais tūrisma notikums “Balttour 2013”!
No 8. līdz 10. februārim Ķīpsalā notiks 20. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2013”, kas katru aicinās apskatīt un izbaudīt jaunās sezonas karstākās un izdevīgākās tūrisma iespējas un piedāvājumus Latvijā, Baltijā un visā pasaulē.

 

– Šogad ”Balttour” svin 20 gadu jubileju! Ja salīdzina ar cilvēka mūžu gājumu, tad šobrīd izstādes dzīvē ienāk briedums, pašapziņa un pārliecība. Esmu gandarīta par izstādes apjoma pieaugumu un izstādes kvalitatīvo attīstību. Ikviens izstādes apmeklētājs, vienalga, vai viņš ir Latvijas vai pasaules apceļotājs, kaislīgs kultūru pētnieks vai jaunu galamērķu mednieks, ”Balttour 2013” atradīs sev ko piemērotu, – norāda Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas (ALTA) prezidente Kitija Gitendorfa.

Šogad “Balttour” ir sasniedzis rekordlielu dalībnieku skaitu – izstādes hallēs “Apceļo Latviju” un “Atklāj pasauli!” varēs apskatīt vairāk nekā 300 stendus, kuros savus piedāvājumus prezentēs ap 700 tūrisma uzņēmumu.

Pirmo reizi “Balttour” piedalīsies dažādo iespaidu zeme Vjetnama, tropiskā Taivāna un viena no vecākajām valstīm Āzijā – Mjanma. Izstādē piedalīsies vēl līdz šim nebijis dalībnieku skaits no kaimiņvalstīm Igaunijas un Lietuvas, kopā 33 tūrisma uzņēmumi.

“Balttour 2013” piedalīsies vairāk nekā 34 valstu tūrisma pārstāvniecības, viesnīcas, transporta kompānijas un citi ar tūrismu saistīti uzņēmumi, kas sevi prezentēs gan nacionālajās, gan atsevišķu kompāniju ekspozīcijās.

Plānots, ka izstādi trīs dienu laikā apmeklēs vairāk nekā 
30 000 interesentu.

 

Gada lielā ceļojumu izpārdošana

Īpaši izdevīgas, saulainas, vēl nebijušas cenas, patīkamas un pat pirātiskas atlaides… – tā savus īpašos piedāvājumus izstādes apmeklētājiem raksturo “Balttour 2013” dalībnieki. Arī šogad halle “Atklāj pasauli!” pārsteigs ar bagātīgu un vēl nebijušu ārvalstu ceļojumu piedāvājumu par izdevīgām cenām. Būs gan Latvijas ceļotāju vidū tradicionālie galamērķi, gan vēl neierasti piedāvājumi un nebijuši maršruti.

 

Svētki un dāvanas

“Balttour” savā 20 gadu jubilejā vēlas iepriecināt apmeklētājus, tādēļ kopā ar izstādes dalībniekiem ir sagatavojis trīs iespaidīgas balvas, lielu torti izstādes atklāšanā un daudz daudz jautrības – kā jau dzimšanas dienā!

Izstādes apmeklētāji varēs laimēt pasakainu Valentīndienas lidojumu uz romantisko Parīzi no “airBaltic”, ekskluzīvu atpūtu divām personām populārā Turcijas kūrortā no tūrisma operatora “Tez Tour” un neaizmirstamu 15 dienu ceļojumu uz eksotisko Indiju divām personām ar lidojumu biznesa klasē no ceļojumu biroja “Jēkaba aģentūra” un aviokompānijas “Turkish Airlines”.

 

Latvijas daudzveidība

Tematiskā halle “Apceļo Latviju!” būs kā kvalitatīvs ceļvedis Latvijas iepazīšanai, kur savas ienākošā un iekšzemes tūrisma iespējas, viesnīcu un viesu namu speciālos piedāvājumus, pasākumus, tradīcijas un dažādus ēdienus oriģināli prezentēs visi četri Latvijas reģioni – Kurzeme, Zemgale, Vidzeme un Latgale, kā arī Jūrmala.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+