Lasītāju viedokļi

Čempionāts saliedē mūsu ģimeni 16


Latvian players celebrate a 3-1 victory during the Men’s Ice Hockey Play-offs Switzerland vs Latvia at the Bolshoy Ice Dome during the Sochi Winter Olympics on February 18, 2014.  AFP PHOTO / ALEXANDER NEMENOV
Latvian players celebrate a 3-1 victory during the Men’s Ice Hockey Play-offs Switzerland vs Latvia at the Bolshoy Ice Dome during the Sochi Winter Olympics on February 18, 2014. AFP PHOTO / ALEXANDER NEMENOV
Foto – LETA/AFP

Šodien Minskā sākas pasaules čempionāts hokejā. Kādas ir mūsu lasītāju prognozes par Latvijas izlases izredzēm?

Juris Vītiņš Alojas novadā: “Visa mūsu ģimene skatīsimies čempionātu ar lielu interesi, tāpat kā skatījāmies visus iepriekšējos. Ceru, ka Latvijas izlase nospēlēs labi, lai gan komanda vairs nav tik spēcīga kā olimpiādē Sočos, kur tā demonstrēja lielisku spēli. Nav vairs tik pieredzējušu spēlētāju. Bet domāju, ka komanda turēsies, jo olimpiskajās spēlēs sasniegtais neļaus pazemināt līmeni. Es prognozēju, ka Latvijas izlasei jāsasniedz 8. – 10. vieta. Uzvarēt varam praktiski visas komandas.”

Andris Stepiņš Rīgā: “Man tuvāks par hokeju ir, piemēram, snūkers vai vieglatlētika, kas ir daudz inteliģentāki sporta veidi. Bet šo čempionātu es noteikti skatīšos. Pirmkārt, interesē, kā nospēlēs Kristers Gudļevskis, jo olimpiskajās spēlēs Sočos viņš debitēja brīnišķīgi. Otrkārt, man interesē, kā baltkrievi spējuši sarīkot čempionātu. Hokejs man patīk arī tādēļ, ka spēļu laikā sieva neiebilst, ka izdzeru arī kādu kausiņu alus, jo hokejs bez alus taču ir daiļslidošana.”

Ieva Saldus novadā: “Es čempionātu noteikti skatīšos, lai gan tas atkal iekritīs dārza darbu laikā. Čempionāts ir svarīgs notikums visai mūsu ģimenei, jo spēles skatās gan vīrs, gan abi dēli, kas ir skolnieki. Uzskatu, ka šis laiks saliedē mūsu ģimeni. Es ļoti pārdzīvoju par mūsu puišiem un gribu, lai viņi uzvar. Tas ir brīnums, ka mums, tik mazai un nabadzīgai valstij, ir tāda izlase, kas var spēlēt ar pasaules lielvalstīm.”

Uldis Lapiņš Valmieras pagastā: “Vēlēsim mūsu hokejistiem to labāko! Lai gan neesmu liels hokeja līdzjutējs, par savējo komandu pārdzīvoju un kādu spēli noteikti skatīšos.”

Brigita Andermane Rīgā: “Cik žēl, ka nevaru aizbraukt uz Minsku! Protams, es skatīšos visas spēles, lai gan cietīs mani dārza darbi, bet vīrs – tikai mūsu izlases spēles. Jā, es mūsu ģimenē esmu kaislīgākā līdzjutēja un ar šo sporta veidu aizraujos kopš “Zelta ripas” laikiem 60. – 70. gados. Domāju, ka šajā čempionātā Latvijas izlasei ir labākas izredzes nekā jebkad agrāk. Izlases puiši ir jauni, spēlēt griboši un enerģiski. Pieredze nav izšķirošā, jo tagad hokeju spēlē citādi nekā agrāk. Mēs varam uzvarēt Vāciju, Kazahstānu un Šveici, bet pret citām izlasēm labi pacīnīties.”

LA.lv