hkliepaja.lv

Čempione HK “Liepāja” zaudē ceturtdaļfināla spēlē 0

Pērnās sezonas Latvijas hokeja virslīgas čempione “Liepāja” svētdien ceturtdaļfināla otrajā spēlē pagarinājumā zaudēja “Rīgai”, kamēr “Zemgale”/LLU nonāca uzvaras attālumā no pusfināla.
“Liepāja” savā laukumā zaudēja ar 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1), bet rezultāts sērijā līdz trim uzvarām kļuvis neizšķirts 1-1.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400
“Meita raudāja, zvanīja, nesaprotot, kur atrodas!” Šoferis Ogrē vienaldzīgi izsēdina 10 gadus vecu meitenīti nepareizā pieturā 84

Līdz pat spēles 53.minūtei vārti netika gūti, bet tad viesu uzbrucējs Renārs Undelis atklāja mača rezultātu. Tiesa, 38 sekundes pirms pamatlaika beigām Kārlis Ozoliņš panāca neizšķirtu, un 60 minūtēs mača uzvarētājs netika noskaidrots, līdz ar to sekoja pagarinājums. Papildlaika trešajā minūtē Oļegs Šišļaņņikovs izrāva uzvaru viesiem.

Trešdien abas komandas aizvadīs sērijas trešo spēli, bet šī dueļa uzvarētāja pusfinālā spēkosies ar regulārā čempionāta stiprāko vienību “Mogo”.

Tikmēr “Zemgale”/LLU savā laukumā ar 10:2 (1:0, 3:0, 6:2) pārspēja Rīgas “Prizmu”, sērijā panākot 2-0.
Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva baltkrievu uzbrucējs Ivans Ribčiks, Ēriks Ozollapa un Kristaps Millers. Ribčikam arī trīs rezultatīvas piespēles, bet Ozollapa asistēja divos vārtu guvumos.
Trešdien Rīgā notiks sērijas trešā spēle, kurā “Zemgale”/LLU varēs nodrošināt vietu pusfinālā. Šī pāra uzvarētāja pusfinālā tiksies ar Ogres “Kurbada” hokejistiem, kuri regulārajā čempionātā palika otrie.

Ceturtdaļfināla un pusfināla cīņas noritēs līdz kādas komandas trīs uzvarām, savukārt fināls tiks aizvadīts līdz četrām uzvarām. Virslīgā trešo vietu iegūst pusfinālā zaudējusī komanda, kurai ir augstāka vieta regulārajā turnīrā.