Sports
Futbols

Čempioni ieņem strausa pozu, uz Astanu dodas ar Zubu 0

Latvijas futbola čempionvienību Jūrmalas “Spartaks” nākamajā nedēļā pametīs galvenais treneris Mareks Zubs, kurš dosies strādāt uz Baltkrieviju.

“Spartakam” otrdien izbraukumā jāaizvada UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas otrās kārtas atbildes spēle pret Kazahstānas “Astana”. Pirmajā cīņā savā laukumā piedzīvots zaudējums ar 0:1. “Spartaka” vadība komentārus negribēja sniegt, taču izdevās uzzināt, ka uz Astanu devies arī Zubs. Klusēšanu gan var tulkot kā apstiprinājumu tam, ka pēc tam abu pušu ceļi šķirsies. Vēl jo vairāk tādēļ, ka Baltkrievijas komandas oficiālā mājas lapa vēsta – esot panākta principiāla vienošanās ar Zubu, kurš jau iepazinies ar kluba infrastruktūru un pienākumus sāks pildīt trešdien.

“Šahjotr” aizvada kopumā veiksmīgu sezonu un ir Baltkrievijas čempionāta līdere, taču Eiropas līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā dramatiskā cīņā ar 1:2 atzina Lietuvas “Sūduva” pārākumu un pēc tam no amata tika atlaists galvenais treneris Oļegs Kubarevs, kurš pērn līdz Latvijas zeltam aizveda “Spartaku”. Vai viņš atgriezīsies Jūrmalā?

“Šahtjor” jau piektdien paziņoja, ka vienojusies ar Zubu, bet “Spartaks” ne savā mājas lapā, ne sociālajos tīklos par izmaiņām treneru korpusā vai vismaz skaidrojumu situācijai nav sniegusi. Tādi esam.

LA.lv