×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
25. septembris, 2014
Drukāt

Beidzies “Mammadaba 2014” gada atklātais čempionāts spiningošanā

Foto - Aldis SāvičsFoto - Aldis Sāvičs

Uzvarētāji Romalds Ribuzuls (no labās) un Mārtiņš Reks (komanda "Emīlija–Talsi") pozē kamerai. 2014. gads.

Ņemot vērā iepriekšējo gadu dalībnieku ieteikumus, čempionāts dalībniekus startam pulcēja ne vairs desmit, bet sešas reizes, un sacensību grafiks bija izstiepts visas vasaras garumā – no maija līdz septembrim. Par galveno balvu – eholoti “Raymarine Dragonfly 5,7”, ko sacensību uzvarētājiem dāvāja eboat.lv, cīnījās desmit komandas, tieši tik, cik vienā reizē varēja uzņemt mazākie no AS “Latvijas valsts meži” (“LVM”) apsaimniekotajiem ezeriem.

Sacensības izvērtās ļoti spraigas, un intriga saglabājās līdz pēdējam, noslēdzošajam Lielauces posmam – no desmit komandām tikai divas kādā no posmiem nebija izcīnījušas godalgotas vietas. Pamazām izkristalizējās līderi: komanda “Emīlija-Talsi”, kuru pārstāvēja Romalds Ribuzuls un Mārtiņš Reks. “Emīlija” arī pēdējā posmā pierādīja, ka ir galvenās balvas cienīga komanda, savām trim pirmajām, vienai otrajai un vienai piektajai vietai pievienoja vēl vienu otro un visos posmos kopā noķēra 26,380 kilogramus zivju.

Tikai par sešiem pun­ktiem atpalika komanda ar trāpīgo nosaukumu “Komanda” (Aigars Līdumnieks, Kaspars Grablovskis), kuras kontā 24,11 kilogrami zivju. Tā savā īpašumā ieguva SIA “Salmo” dāvāto laivas elektromotoru. Trešie šogad bija pagājušā gada uzvarētāji “Spicie asari” (Jānis Stepko, Andris Rusiņš) ar pieticīgāku rezultātu – kopsvarā 17,285 kilogrami – viņiem balvā akumulators, ko sarūpējusi SIA “Dole Marine”. Par balvām ceturtajai, piektajai un sestajai vietai gādāja “Copes lietas” un makšķernieku veikals “Gold fishing”, dāvājot žurnāla abonementus un vobleru komplektus.

Uzvarētājs viens, ieguvēji visi – pie tādas atziņas nāca makšķernieki, sacensību sponsori un organizētāji – AS “Latvijas valsts meži”. “Mums ir svarīgas jūsu vēlmes. Čempionāts ir iztīstījies no bērnu autiņiem, ieguvis dalībniekus, draugus un atbalstītājus, un mēs turpināsim šo jauko pasākumu arī nākamajā gadā,” noslēguma runā teica “LVM” Parku iecirkņa vadītājs Kristaps Didže.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15
Alūksne +14.9
Daugavpils +13.3
Saldus +16
Liepāja +14.0
Jelgava +15
Ventspils +13.0
Limbaži +14
Madona +14
Rēzekne +15
Draugiem Facebook Twitter Google+