Horoskopi un mistika
Ezoterika

Cenas augs, spriedze vairosies? Ko numerologi sola februārī?0

Foto – Shutterstock

Pasaulē var pastiprināties finanšu sistēmas sabrukuma pazīmes, līdz ar to palielināsies pirmās nepieciešamības preču cenas. Februārī šie procesi varētu skart jau lielāko daļu valstu. Tas var izraisīt lielus nemierus un cīņu par varas maiņu.

Latvijā aktuāli būs ar veselību un cilvēktiesībām saistīti jautājumi. Ļaudis uzskatīs, ka rupji tiek pārkāpti cilvēktiesību jautājumi un pieņemtie lēmumi diskriminē atsevišķu sociālo grupu cilvēkus: mājsaimnieces, invalīdus, studentus. Tas pastiprinās spriedzi attiecībās starp sabiedrību un amatpersonām.

Svarīgi datumi:

2019.gads būs nozīmīgs ne vien Latvijai kā valstij, bet arī 1965. un 2010.gadā dzimušajiem.

Par veiksmīgu šo gadu varēs saukt 1.februārī, 25.maijā, 13.augustā, 20. un 29.oktobrī dzimušie. Minētie datumi būs šī gada veiksmīgākās dienas.

Saistītie raksti

No lieliem plāniem un jaunu projektu uzsākšanas  ieteicams atturēties 13.janvārī, 1.aprīlī, 25.jūlijā un 20.decembrī, kā arī grūtāk klāsies šajos datumos dzimušajiem.

Dienas, kad nav ieteicams kaut ko uzsākt, slēgt līgumus, veikt darījumus un ieguldīt naudu, jo rezultātā viss nesīs zaudējumus, 2019.gadā būs 6.marts, 21.jūnijs, 18.septembris un 25.novembris.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” izdotās tematiskās avīzes “Astronomija un astroloģija. Prognozes 2019”.

LA.lv