Horoskopi un mistika
Horoskopi

Centies būt pacietīgs un elastīgs! Horoskopi no 8. līdz 14. jūlijam0

Foto: Pexels

Auns

Var būt raksturīga neiecietība pret bērniem. Ļoti ticams, ka tavi bērni tevi šokēs ar kādu savu izdarību. Vērts apdomāt, cik efektīvs ir tavs komunikācijas veids ar viņiem. Tajā pašā laikā arī karjeras jautājumos attiecībās ar priekšniecību gaidāmi saspīlējumi.

Vērsis

Dzīve spiedīs atteikties no novecojušiem un nederīgiem uzskatiem, kas var būt ļoti grūti. Ģimenes dzīvē centies būt pēc iespējas saticīgāks. Neapdomīgi izteiktus vārdus nāksies pēc tam nožēlot. Ja uz sirds ir kas sakāms, vispirms padomā.

Dvīņi

Sarežģījumus intīmajā jomā vari risināt tikai ar pacietību. Var nākties pielāgoties kaut kādām partnera vajadzībām. Naudu tērēsi ģimenes vajadzībām, var būt aktuāli uzņemties kādas ģimenes saistības. Parādi ierobežos tavus tēriņus.

Vēzis

Daudz domāsi par naudu. Naudas problēmas risini apdomīgi. Pirms kaut ko pērc vai aizņemies, rūpīgi pārdomā, izpēti. Savas darbības nāksies saskaņot ar otro pusīti, kas ne vienmēr būs viegli. Iepriekš prasījās pēc vientulības, tagad kļūsi atvērtāks.

Lauva

Daudzas Lauvas būs neapmierinātas ar savu darbu. Šajā nedēļā labvēlīgi pārdomāt, kas un kāds tieši gribi būt. Ja vēlies kaut ko mainīt savā karjeras dzīvē, nepieņem pārsteidzīgus lēmumus, bet piedāvājumiem esi atvērts. Sargi veselību!

Jaunava

Veca mīlestība var patraucēt realizēt tavus nākotnes plānus. Skaties reāli uz lietām un nevelc beigtu kaķi aiz astes. Šajā nedēļā iespējamas interesantas un patīkamas sociālās aktivitātes. Laiks padomāt arī par garīgām vērtībām un emocionālo veselību.

Svari

Interesanti pavērsieni gaidāmi profesionālajā jomā. Var nākties kārtot nekustamā īpašuma jautājumus, var uzpeldēt neatrisinātas dzimtas lietas. Daudz domāsi par draudzību, tikai nepieņem pārsteidzīgus slēdzienus.

Skorpions

Ar ceļošanu un pārvietošanos iespējami sarežģījumi, ne vienmēr sanāks nokļūt tur, kur gribētos. Būs apgrūtināta arī komunikācija. Šajā nedēļā labāk dot priekšroku noslēgtam dzīvesveidam. Laulātais var tevi ar kaut ko pārsteigt.

Strēlnieks

Dažus mērķus traucēs realizēt naudas trūkums, bet dažos – tomēr paveiksies. Iespējami negaidīti ienākumi, svešu cilvēku atbalsts. Aktuāli būs domāt par studijām vai plānosi kādu braucienu. Esi uzmanīgs uz ceļa un pārvietojoties!

Mežāzis

Centies būt pacietīgs un elastīgs. Toni noteiks citi cilvēki. Nespraud otram sprunguļus riteņos, it sevišķi, ja esi ar viņu kaut kādā ziņā saistīts. Aktuālas var būt domas par kredīta ņemšanu, apdrošināšanu vai alimentu piedziņu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Aktuāli būs veselības jautājumi, pazudušu lietu meklēšana un pārdomas par dzīves jēgu. Lielu lomu spēlēs tava otrā pusīte. Harmoniskākās dienas – piektdienas vakars un sestdiena. Saspringtākā – otrdiena.

Zivis

Iespējams satikt vai izveidot attiecības ar kādu nozīmīgu cilvēku, ja vien atteiksies no saviem aizspriedumiem un neauglīgiem ideāliem. Aktuāli būs domāt par darbu, gribēsi aktīvi risināt sadzīviskas problēmas, tikai nestreb karstu.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pacenties norobežoties no cilvēkiem, kas tevi slikti ietekmē! Horoskopi 16.novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Mazgulētāji: 4 horoskopa zīmju pārstāvji, kam ir žēl tērēt savu dārgo laiku miegā
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pacenties šodien izbaudīt siltumu un mieru! Horoskopi 15.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
Solidaritāte, cieņa un drosme. Valsts prezidenta Egila Levita runa pie Brīvības pieminekļa
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Foto. Svētku uguņošana priecē iedzīvotājus gan Rīgā, Daugavmalā, gan pie televizoru ekrāniem
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Foto. Lāpu gājiens Rīgā pulcē tūkstošiem dalībnieku
7 stundas
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
Atdot daļiņu no saņemtā. Saruna ar Jāni Lūsēnu
Intervija 11 stundas
SM
Signe Mengote
Ekonomika
Jāvērtē pēc spējām, nevis diagnozes. Kā mazināt plaisu starp darba devējiem un invalīdiem
11 stundas