Horoskopi un mistika
Horoskopi

Centies darīt labu! Horoskopi 13.jūlijam 16

Foto – Fotolia

Ja šodien ir tava dzimšanas diena

Jo vairāk palīdzēsi citiem cilvēkiem, jo vairāk palīdzēsi pats sev. Tā vienmēr ir bijusi patiesība, bet turpmākajos 12 mēnešos tas kļūs acīmredzams daudz augstākā līmeni, cik ļoti tavs liktenis ir atkarīgs no tev apkārt esošo cilvēku likteņiem. Centies darīt labu.

Auns

Līdz ar Jupitera ieiešanu tavā zīmē, ir daudz lietu, kuras vari darīt, lai attīstītu tālāk savu radošo potenciālu.
Centies visu uztver vieglāk nekā biji paradis pēdējā laikā. Galvenais, dari visu, lai pats justos laimīgs, ne tikai šobrīd, bet ilgtermiņā.

Vērsis

Tuvākajā laikā būs ļoti svarīgi noraidīt kādu saviesīgu ielūgumu, lai tā vietā pavadītu vairāk laika ar kādu emocionāli tuvu cilvēku. Saskaņā ar planētu diktēto šī persona jūtas nedaudz atstāta novārtā, un tā ir tava atbildība – darīt kaut ko lietas labā. Šis cilvēks tev būs ļoti pateicīgs, ja arī to nevarēs redzēt ārēji, toties jūs satuvināsieties vēl vairāk.

Dvīņi

Lai arī ko tu izvēlēsies darīt turpmākās pāris dienas, dzīve būs jebkāda, bet ne trula un garlaicīga. Tu pēc dabas esi sabiedrisks zvērs, tāpēc sapucējies un dodies uz pilsētu. Izmet svarīgas un nomācošas lietas no galvas, vismaz pagaidām – tev ir ballīšu sezona. Katram ir vajadzīgs laiks atpūtai, un vispiemērotākais laiks tam būtu tieši tagad, kad saulīte silda un apkārt visi noskaņoti uz izklaidēm.

Vēzis

Līdz ar Jupitera iziešanu no tavas zīmes vari atklāt, ka tas, kas tev pieder un tas, ko nopelni, var radīt papildu ienākumu avotu. Centies neiztērēt lieku naudu par lietām, kuras patiesībā nemaz nav vajadzīgas. Ieguldi naudu prātīgi, domājot arī par iespējamajām nākotnes neražām.

Lauva

Turpmākās pāris dienas jutīsies vienots ar pasauli, pateicoties Jupiteram, kurš ieies tavā zīmē. Briesmas slēpjas tajā, ka vari pārāk atslābt un citi, negatīvāk noskaņoti cilvēki, var izmantot šo izdevību. Neignorē savu iekšējo balsi, kad tā brīdina par briesmām, tā reti kad kļūdās.

Jaunava

Ja kāds šonedēļ nāks pie tevis ar asarainu stāstu, neierasti, bet būsi gatavs klausīties un pat palīdzēt. Bet tev joprojām ir jāpatur savas domas pie sevis, jo vienmēr atradīsies profesionāli meļi, kas stāstīs nepatiesību, lai iegūtu labumu sev un ieriebtu citiem.

Svari

Turpmākajās pāris dienās atkal atklāsi savu talantu likt cilvēkiem labi sastrādāties savā starpā. Lai arī Svari ir kardināla zīme, tev parasti patīk uzņemties vadību, bet šoreiz būsi viens no daudziem un būsi apmierināts ar to, jo arī tā ir laba pieredze.

Skorpions

Kāds nozīmīgs cilvēks paņems tevi savā paspārnē uz pāris dienām un parādīs, kā visefektīvāk izmantot savus talantus. Tas, ko iemācīsies no viņa, turpmākajās nedēļās un mēnešos neapšaubāmi nesīs slavu un bagātības. Galvenais, klausies uzmanīgi katrā šī cilvēka vārdā, zem virspuses var būt apslēpts kaut kas vēl daudz dziļāks.

Strēlnieks

Šonedēļ tavā dzīvē parādīsies jauns cilvēks un pirms pats ievērosi būsiet kļuvuši labākie draugi. Ir pat iespējams, ka ar laiku kļūsiet kas vairāk par draugiem, bet, pat ja starp jums ir savstarpēja pievilkšanās, nesasteidz lietas. Viss labais nāk ar gaidīšanu, arī šajā gadījumā.

Mežāzis

Ir pienācis laiks sakārtot naudas vai biznesa jautājumu, kurš ir radījis negulētas naktis. Nav jēgas kļūt dusmīgam vai sākt draudēt, jo tas visu padarīs tikai sliktāku. Ja tu būsi saprātīgs, tādi būs arī citi. Pieej visam pēc iespējas pozitīvāk, tas vienmēr palielina izdošanās procentu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Neuztraucies, ja attiecības pēdējā laikā ir bijušas saspringtas, jo planētas ziņo, ka varat pavisam vienkārši atkal būt labi draugi. Lai kādas domstarpības jūs šķirtu, nevajag ieslīgt galējībās, tāpēc vienkārši ignorējiet tās. Mums katram ir savi uzskati, tāpēc jāmācās to pieņemt.

Zivis

Jupiters, izplešanās planēta, šonedēļ ietekmēs tavu praktisko pusi, tāpēc koncentrējies uz ikdienas lietām un pārliecinies, ka ikkatru reizi izdarīto līdzsvaro ar pietiekamu atpūtu. Tava veselība ir svarīga, lai arī vēlēsies izdarīt vairāk nekā spēj. Pataupi enerģiju, ilgtermiņā tas būs produktīvāk, nekā iešana uz visu banku.

LA.lv