Horoskopi un mistika
Horoskopi

Centies ekonomēt pat sīkumos! Horoskops 9. oktobrim0

Foto: Fotolia

Noderīgi apmainīties ar pieredzi, nodarboties ar veselības nostiprināšanu, sākt tiesas procesu, pasniegt dāvanas. Šodien nevajag atrasties sabiedriskās vietās. Atcel publiskas uzstāšanās – diez vai pēc nopelniem tiks novērtētas tavas intelektuālās spējas vai radošums. Šodien neveic spontānus, nepārdomātus tēriņus, sevišķi lielus. Centies ekonomēt pat sīkumos.

Auns

Šī diena būs mazāk veiksmīga profesionālajām lietām: sadzīves un ģimenes problēmas būs prioritāras dienas kārtībā un atņems daudz laika un spēku. Šodien plānotos komerciālos braucienus labāk atlikt uz nākamo nedēļu – tad tie būs sekmīgi.

Vērsis

Ikdienas kņadā var īstenoties nepieciešams un patiešām noderīgs notikums. Vērši no likteņa saņems laimīgo biļeti. Labi apmainīties ar pieredzi, nodarboties ar veselības nostiprināšanu, sākt tiesas procesu, pasniegt dāvanas.

Dvīņi

Finanšu stāvoklis var pakāpeniski uzlaboties. Dvīņi spēs daudz nopelnīt un tērēt naudu pēc saviem ieskatiem. Tev tomēr vajag atlikt naudas nebaltai dienai.

Vēzis

Iespējamas stresa situācijas, slodze palielināsies. Šodien var pacelties spiediens, sāpēt galva. Tā vietā, lai dzertu tabletes, vajag vairāk atpūsties. Pacenties neēst un nedzert aukstu: ļoti viegli apaukstēt kaklu. Šajā gadījumā par labu nāks sildoša komprese uz nakti.

Lauva

Personiskā dzīve var kļūt publiska, un tas diez vai izraisīs tevī sajūsmu. It īpaši, ja tu ļāvi sev mānīt mīļoto cilvēku, vai tad, ja tev ir diezgan juceklīgi kontakti ar bērniem. Šodien nevajag atrasties sabiedriskās vietās, atcel publiskas uzstāšanās. Diez vai pēc nopelniem tiks novērtētas tavas intelektuālās spējas vai radošums.

Jaunava

Tu tiecies uztvert dzīvi kā parādību, kas attaisno tavu pastāvēšanu. Tu nešaubies, kas viss šajā pasaulē, ir domāts tev. Tā ir bīstama pozīcija. Pārskati savus uzskatus un “ārstē” savu lepnumu ar rūpēm par tuvāko, reaģē uz jebkuru iespēju būt vajadzīgam kādā konkrētā situācijā.

Svari

Tiem Svariem, kas tic dvēseļu radniecībai, iespējama satikšanās ar savu otro pusīti. Pacenties izdarīt tā, lai jūsu attiecības pārvaldītu skaistuma un harmonijas jūtas.

Skorpions

Panākumi gaida tos, kas studē arhitektūru, militāro tehniku, menedžmentu, pārvaldi, ražošanas organizāciju, mašīnbūvi vai ģeoloģiju. Ja tu arvien biežāk kavēsi nodarbības, tas nozīmē, ka neesi ticis galā ar savām vājībām, un nākotnē tas atsauksies uz mācību rezultātiem.

Strēlnieks

Radošas idejas un jauni senu problēmu risinājumi atnesīs izdevīgumu un priekšniecības atbalstu. Šodien pieaugs Strēlnieku dzīves potenciāls, sabiedriskums, šarms, humora izjūta. Dari to, ko vari, ar līdzekļiem, kas ir tavā rīcībā, tur, kur tu atrodies – un panākumi tev ir garantēti.

Mežāzis

Tavas rūpes un uzmanība pret mīļoto cilvēku un pieticība vienlaikus padarīs tevi par pašu pievilcīgāko būtni izredzētā acīs. Vienīgais, kas var sabojāt prieku par saskarsmi ar tevi, ir tava nosliece moralizēt. Izvairies no familiaritātes aplidošanas sākumposmā. Saglabā attiecību svaigumu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena simbolizē veiksmi un slavu. Daudzi Ūdensvīri būs prātīgi, čakli un neatlaidīgi. Veiksme sekos viņiem jebkurā darbības jomā. Tev nepieciešama garīga izaugsme un tavs dzīvesveids nekādā gadījumā nedrīkst būt vieglprātīgs.

Zivis

Labvēlīga diena lieliem pirkumiem. Nav izslēgta tuvinieku, paziņu vai kaimiņu palīdzība. Iespējams, tieši viņi palīdzēs īstenot dzīvē zināmas tavas ieceres. Šodien neveic spontānus, nepārdomātus tēriņus, sevišķi lielus. Centies ekonomēt pat sīkumos.

LA.lv