Horoskopi un mistika
Horoskopi

Centies lietas saredzēt skaidri! Horoskopi 21.februārim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Dienas pirmajā pusē iespējamas dažnedažādas domstarpības, pārpratumi, intrigas. Var gadīties, ka iegūtā informācija drošības labad tomēr ir jāpārbauda un jāpārliecinās, ka tā tiešām atbilst patiesībai. Īpaši svarīgi tas ir darba jautājumos, jo var gadīties situācija, ka “mežu neredz aiz dažiem kokiem”. Uzmanīgi jāizturas pret savu veselību un iespēju robežās jācenšas atpūsties.

Auns

Diena labvēlīga, lai realizētu dažādas radošas ieceres, kas saistītas ar mājokļa labiekārtošanu. Vēlams nodarboties ar sportu, uzsākt remontu vai kārtot māju – jebkura izkustēšanās ir apsveicama. Šodien tevi, iespējams, gaida interesantas iepazīšanās – nav izslēgts, ka no darījuma attiecībām tās kļūs par draudzīgām attiecībām.

Vērsis

Arī Vērsim šī ir labvēlīga diena. Iespējami negaidīti ienākumi, kādas vērtīgas lietas atrašana vai laimests (vari pirkt loterijas biļetes!). Laba diena, lai pārdomātu padarīto un plānotu nākotni.

Dvīņi

Iespējams, sagaidīsi kādas neparedzētas ziņas, kas var sarežģīt situāciju ģimenē. Esi gatavs sagaidīt nopietnas problēmas. Tomēr atceries, ka jebkurš no mums var sasniegt neticamus mērķus, tomēr lai to izdarītu, ir jābūt pacietībai un plānam – kā to izdarīt. Izvairies no nervu pārpūles un spriedzes, kas var ļoti slikti ietekmēt tavu veselības stāvokli.

Vēzis

Dažādās sfērās tevi šodien pavadīs veiksme – vienkārši esi gatavs to sagaidīt. Tomēr negaidu zelta kalnus: viss, kas tev ir un kas būs, nāks tikai un vienīgi ar pienācīgu darbu un zināšanām.

Lauva

Ideāls brīdis tam, lai izvēlētos virzienu ceļojumam un saplānotu brīvo laiku vasarā. Tāpat veiksmīga diena, lai tiktos ar seniem draugiem vai uzņemtu viesus.

Jaunava

Iespējams, gaidāms kāds neparedzēts ceļojums. Vientuļajām Jaunavām iespējama iepazīšanās ar kādu cilvēku, kas nākotnē kļūs ļoti nozīmīgs. Iespējami tēriņi, tajā skaitā neplānoti. Vajadzētu “ieslēgt” taupības režīmu.

Svari

Ideālā variantā tev vajadzētu nelielu atvaļinājumu, ja vien ir tāda iespēja. Ja tas nav iespējams, centies nepārstrādāties. Netiranizē kolēģus ar savu pedantiskumu.

Skorpions

Šodien būs iespēja atrisināt kādu ieilgušu ģimenes problēmu, noklusināt senu konfliktu. Apspried visu, kas tevi uztrauc un tev būs iespēja nonākt pie kompromisa. Vari nodarboties ar mājas labiekārtošanu: pārbīdīt mēbeles vai veikt nelielu remontu.

Strēlnieks

Diena labvēlīga, lai to pavadītu sev tuvu cilvēku kompānijā. Vari sakārtot dokumentus, fotogrāfijas. Iespējams, tevi gaida paaugstinājums darbā vai algas pielikums.

Mežāzis

Enerģijas zudums ir saistīts tiešā veidā ar “uzlādi”. Tev tā jāuzlādē ar sportu, dejām vai aktīvām pastaigām. Jo vairāk tu nodrošināsi sev kustības un prieka – jo vairāk enerģijas iegūsi.

Ūdensvīrs

Tu stāvi pie finansiālas veiksmes robežas – tev jāizdara tikai solis uz priekšu un tevi sagaidīs veiksme. Centies izdomāt un izplānot savu nākotni vismaz gadu uz priekšu.

Zivis

Darbā ieklausies savā priekšniecībā un dažādībai vienkārši izpildi norādījumus, neiesaistot savus radošos talantus. Esi uzmanīgs pret sevi, tev jātaupa veselība. Pacenties paņemt brīvdienu, ja iespējams un atpūsties.

LA.lv