Horoskopi un mistika
Horoskopi

Centies nepārkarst arī vārda tiešā nozīmē! Horoskopi 3.decembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Šodien vislabāk nodarboties ar pašizglītošanos. Iespējams, tev izdosies atbrīvot sevi arī no rutīnas darbiem tādā veidā.

Vērsis

Vajadzētu izrādīt pēc iespējas vairāk diplomātijas. Ja tev ir vajadzīga palīdzība, nekautrējies to palūgt. Diena būs harmoniska itin visā, kas attiecas uz mīlestību. ‘

Dvīņi

Atceries, kādā sfērā tu sāki savu karjeru? Iespējams, tev šobrīd ir domas doties pa citu ceļu. Nesaki sev nē!

Vēzis

Šodien tev vajadzētu izvairīties no saspringtām situācijām. Tās, kā vienmēr, liks justies tev slikti. Centies nepārkarst arī vārda tiešā nozīmē, tas tev palīdzēs vieglāk apkopot domas.

Lauva

Šodien ļoti ieteicams tev izrunāties ar savu bosu. Viņam var rasties dažas idejas attiecībā uz tevi, kuras tev arīdzan liksies spožas!

Jaunava

Tavs organisms, pateicoties savam spēkam, tiecas pēc tā, lai būtu veselīgs, bet tev vajadzētu tajā palīdzēt! Izturies pret savu veselību atbildīgāk, nekā dari to šobrīd!

Svari

Šajā laikā tev jāievēro elementāra drošība itin visā, kas attiecas uz tehniku – tas palīdzēs tev izvairīties no lielām nepatikšanām. Pacenties šodien nebūt impulsīvs un nereaģēt agresīvi citu cilvēku klātbūtnē.

Skorpions

Šajā dienā zvaigznes tev iesaka būt kopā ar mīļoto cilvēku – izrunājiet visus savus nākotnes plānus un dažus no tiem jūs noteikti realizēsiet! Starp citu, iespējams, ātrāk, nekā tu nojauti.

Strēlnieks

Šī diena būs gluži laba. Šodien tev vajadzētu censties vairāk laika pavadīt citu cilvēku kompānijā. Ja tev tas izdosies – tu radīsi arī lieliskas perspektīvas pats sev.

Mežāzis

Tevi gaida kārtējā tikšanās ar taviem radiniekiem. Protams, tas nebūs nekāds liels, saviesīgs pasākums, tomēr nebūt ne mazāk lietderīgs. Arī tev.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu vari šaubīties par to, ko tu domā un dari. Tev būs jāizdara izvēle. Iespējams, tu pat jutīsies pārnervozējies un depresīvs… Pacenties šodien neskaidrot attiecības ar mīļoto cilvēku – tas patiešām šo dienu padarīs vēl sarežģītāku.

Zivis

Veiksmīga diena, lai pieņemtu dažādus lēmumus. Veiksmīga īpaši finanšu jomā. Kamēr tavas lietas virzās tik veiksmīgi, iespējams, tu vari atļauties parādīt saviem mīļajiem, cik ļoti viņus mīli. Viņi to novērtēs!

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Ja arī kāds zina, kas tev patiesībā ir nepieciešams, tad tikai tu pats! Horoskopi 4. decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kad gaidāms čika laiks decembrī?
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 2. līdz 8. decembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Rūjienā Pūci uz tikšanos par reformu sagaida ar lauksaimniecības tehnikas rindām
4 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Kariņš secinājis, ka pēdējā laika notikumi liek apšaubīt Rīgas domes rīcībspēju
6 stundas
MM
Mečislavs Maculēvičs
Ekonomika
Mečislavs Maculēvičs: Darba tirgus potenciāls – darbinieki 50+
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Šteinbors rāda meistarklasi “Arka” vārtos
4 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Turcija nav līdz galam apstiprinājusi NATO aizsardzības plānus Baltijas valstīm un Polijai
5 stundas