Mobilā versija
+7.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
11. jūnijs, 2013
Drukāt

Centīsies mazināt sastrēgumus pirms iebraukšanas Jūrmalā

LETALETA

Lai samazinātu sastrēgumus iebraukšanai Jūrmalā, kādus pagājušajā sestdienā piedzīvoja daudzi autovadītāji, pavadot rindā līdz pat divām stundām, pašvaldība aicina pirkt caurlaidi ar īsziņu, kā arī apņemas pārdomātāk plānot satiksmes ierobežojumus pasākumu dēļ, aģentūrai BNS pavēstīja pašvaldības pārstāve Elita Cepurīte.

Velosacensību laikā sestdien Jūrmalā bija noteikti satiksmes ierobežojumi un transporta satiksme cauri pilsētai organizēta pa vienu joslu. Satiksmes ierobežojumi sākušies jau tūlīt pēc Lielupes tilta.

“Sastrēgumi bija pašā pilsētā velosacensību dēļ, un acīmredzot maršruts būs jāpārplāno tā, lai iebraukšana Jūrmalā būtu atslogota un nebūtu noteikti satiksmes ierobežojumi jau pie pirmā luksofora pēc nobraukšanas no Lielupes tilta, kur ir šaura vieta,” atzina pašvaldības pārstāve.

Pašvaldība arī aicina autovadītājus turpmāk caurlaides pirkt ar īsziņu. Sistēma sākusi darboties 8.jūnijā. Domē cer, ka šis pakalpojums kļūs aizvien populārāks, taču atsevišķa josla tiem, kas būs caurlaidi nopirkuši jau iepriekš, netiek plānota.

“Domājam, ka “Mobilly” pasākums kļūs aizvien populārāks, līdz ar to mazināsies rindas pie caurlaides, jo cilvēks būs iepriekš nopircis caurlaidi. Bet mēs nevaram sadalīt pa joslām pie “Skype” vai “Rimi”, norādot, lūdzu, brauciet šeit ar “Mobilly”. Mēs varam tikai aicināt un informēt,” paskaidroja pašvaldības pārstāve.

Jūrmalas vienreizējās iebraukšanas caurlaides cena ir viens lats.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+