×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
30. aprīlis, 2015
Drukāt

Centīsies sasniegt Latvijai visvairāk nosūtīto novēlējumu rekordu (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Par godu Neatkarības atjaunošanas gadadienai ceturtdien, 30.aprīlī, skolēni Latvijas skolās sāk rīkot zibakcijas “Latvija – mūsu lielvalsts”, lai sasniegtu visvairāk Latvijai nosūtīto novēlējumu rekordu, informē akcijas rīkotāji.

Projekta mērķis ir veicināt patriotismu un lepnumu par mūsu Latviju, apzinoties – kaut esam teritorijas un iedzīvotāju ziņā maza valsts, tomēr daudzās jomās esam lielvalsts.

Viena no skolām, kas piedalījās pirmajā zibakcijas pasākumā, bija pamatskola “Rīdze” Rīgā. Zibakcijā skolēni rakstīja savus novēlējumus Latvijai, locīja no tiem origami, un tos simboliski palaida gaisā ar balonu lietu.

Vienlaikus zibakcijā piedalās skolas dažādos reģionos – Liepājā, Daugavpilī, Valmierā, Ogrē, Siguldā, Dobeles novadā, Pļaviņu novadā un citviet Latvijā. Ceturtdien zibakcijā pieteikuši dalību vairāk nekā 4000 skolēnu visā Latvijā.

Rekorda uzstādīšana notiks dažādos projekta “Latvija – mūsu lielvalsts” pasākumos gan Rīgā, gan reģionos līdz pat šī gada 20.jūnijam. Dažādās Latvijas pilsētās plānots izveidot kopumā deviņas projekta vēstniecības, kas ar dažādām aktivitātēm un vietējā rekorda uzstādīšanu darbosies katrā vietā vienu dienu.

Zibakcijā var līdzdarboties ikviens, nosūtot savu novēlējumu Latvijai uz epastu “latvija@lielvalsts.lv” vai arī ar sociālo tīklu “Twitter”, “Facebook” un “Draugiem.lv” palīdzību.

Idejas autors ir Latvijā ražotais dabīgais minerālūdens “Mangaļi”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Sarmīte Pakulis-Davidsone Atbildēt

    Mūžam lai dzīvo stipra Latvija !

  2. Talku vajadzēja rīkot pēc šīs akcijas.

Draugiem Facebook Twitter Google+