×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
10. februāris, 2014
Drukāt

Centrālā stacija pārtop par olimpisko staciju

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Piektdienas vakarā daudzi atradās pie televizoru ekrāniem, lai vērotu XXII ziemas olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju. Taču uzņēmums “Latvijas dzelzceļš” sadarbībā ar “Lattelecom” sagādājis lielu dāvanu visiem, kas šais divās nedēļās viesosies Rīgas Centrālajā stacijā. Jau kādu laiku tās centrālo zāli rotā īpašs noformējums. Pie sienas milzu ekrāns interesentiem vairākas dienas demonstrēja iepriekšējo olimpiāžu zelta mirkļus, taču piektdien svinīgi tika sagaidīta olimpiādes atklāšanas ceremonijas tiešraide, un turpmākās divas nedēļas jebkuram arī pa ceļam uz darbu vai mājām stacijā būs iespēja interaktīvās televīzijas translācijā no Sočiem vērot mūsu olimpiešu sniegumu.

“Latvijas dzelzceļa” un “Lattelecom” pārstāvji, sagaidot pirmo TV tiešraidi un iesildot olimpiādi, arī paši improvizētā galda hokeja turnīrā sadalīja pirmo olimpisko medaļu komplektu. Spēlēs aktīvi iesaistījās, kā arī līdzi juta stacijas apmeklētāji.

“Mēs atbildam par sliežu ceļiem visā Latvijā, pa kuriem ik dienu uz Rīgu brauc desmitiem tūkstoši cilvēku. Tanī pašā laikā esam arī Latvijas Olimpiskās komitejas viens no lielajiem atbalstītājiem. Tāpēc sapratām, ka Centrālajai stacijai, kur apgrozās tik daudz cilvēku, ir jākļūst par Olimpisko staciju,” sanākušajiem piektdien pauda Olimpiskās stacijas idejas autors uzņēmuma “Latvijas Dzelzceļš” zīmola vadītājs Toms Ābele.

Olimpiskajā stacijā līdz pat olimpiādes noslēgumam ikviens var fotografēties uz īpaša Čempionu pjedestāla un laimēt vienu no olimpiādes talismaniem. Stacijā darbojas arī divi mazie ekrāni, kuros pieejama informācija par katru Latvijas komandas dalībnieku, viņa sasniegumiem, tuvākajiem starta un TV translāciju laikiem. Vēl katru dienu no plkst. 17 līdz 20 stacijā darbosies dzeltenos krekliņos tērpta olimpisko sveicienu filmēšanas komanda, kas piedāvās iespēju nodot video sveicienu Latvijas komandas dalībniekiem. Tie kā uzmundrinājums tiks nodoti sportistiem pirms viņu starta Sočos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+