Mobilā versija
-0.5°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
21. augusts, 2014
Drukāt

Centrālajā stacijā apskatāms LDz hokeja turnīra čempionu kauss

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā izstādīts un līdz pat 26.augustam būs aplūkojama starptautiskā hokeja turnīra “Latvijas dzelzceļa kauss 2014” galvenā balva – čempionu kauss, informē valsts AS “Latvijas Dzelzceļš” (LDz) pārstāvis Māris Ozols.

Kausu arī šogad speciāli šim notikumam veidojis mākslinieks Armands Vecvanags. Starptautiskā hokeja turnīra “Latvijas dzelzceļa kauss 2014” galvenā balva izgatavota no pulēta nerūsējošā tērauda uz koka pamatnes, un kausa forma simbolizē ātrumu un kustību.

Ozols atzīmē, ka no 26. līdz 30. augustam “Arēnā Rīga” jau sesto reizi norisināsies tradicionālais starptautiskais hokeja turnīrs “Latvijas dzelzceļa kauss”, kurā šogad piedalīsies komandas “Dinamo Rīga”, Jaroslavļas “Lokomotiv”, Kazaņas “AK BARS” un Minskas “Dinamo”. Komandas aizvadīs viena apļa turnīru, bet pēdējā dienā notiks spēles par vietām. Spēļu tiešraides būs skatāmas kanālos “TV6” un “TV5”.

“Sports mūsu dzīvē ienes daudz pozitīvā – sportojot mēs kļūstam veselāki, priecīgāki, spēcīgāki. Arī kopīga līdzi jušana sporta notikumiem dod prieku un vieno mūs atbalstā savai komandai un valstij. Atbalsts gan profesionālajam, gan amatieru sportam allaž bijusi viena no “Latvijas Dzelzceļa” prioritātēm, tāpēc arī šogad gaidām līdzjutējus ikgadējā LDz hokeja turnīrā,” aicina “Latvijas Dzelzceļa” prezidents Uģis Magonis.

“Latvijas dzelzceļa kausa 2014” spēļu grafiks:
26. augusts, plkst. 15:30, Arēna Rīga, AK BARS – LOKOMOTIV;
26. augusts, plkst. 19:30, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – Minskas DINAMO (TV6 un TV5);
27. augusts, plkst. 15:30, Arēna Rīga, LOKOMOTIV – Minskas DINAMO;
27. augusts, plkst. 19:30, Arēna Rīga, AK BARS – DINAMO RĪGA (TV6 un TV5);
29. augusts, plkst. 15:30, Arēna Rīga, AK BARS – Minskas DINAMO;
29. augusts, plkst. 19:30, Arēna Rīga, DINAMO RĪGA – LOKOMOTIV (TV6 un TV5);
30. augusts, plkst. 13:00, Arēna Rīga, spēle par vietu;
30. augusts, plkst. 17:00, Arēna Rīga, spēle par vietu (neatkarīgi no grupu turnīra rezultātiem DINAMO RĪGA spēlēs 17:00) (TV6 un TV5).

Biļetes uz “Latvijas dzelzceļa kausa 2014” spēlēm nopērkamas visās “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās un internetā – “www.bilesuserviss.lv”.

Vairāk infromācijas: http://www.dinamoriga.eu

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (12)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no LatvijasKravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+