×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
2. oktobris, 2013
Drukāt

Centrālcietumā, iespējams, vardarbīgā nāvē miris narkokurjers

Cietums

Septembra vidū Rīgas Centrālcietumā, iespējams, vardarbīgā nāvē miris par narkotikukontrabandu aizturēts vīrietis, aģentūrai LETA apstiprināja Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) pārstāve Ināra Makārova.

 

Tāpat kā pēc citiem cietumā konstatētajiem nāves gadījumiem arī šajā reizē ir sākts kriminālprocess, un līķim noteikta ekspertīze. Ierosināta arī dienesta pārbaude, pastāstīja Makārova.

Kā aģentūru LETA informēja Saeimas deputāts Kārlis Seržants (ZZS), iespējamais narkokurjers Centrālcietumā ievietots vienā kamerā ar vēl vismaz desmit ieslodzītajiem un ticis piekauts līdz nāvei. No IeVP vadības Seržants uzzinājis, ka cietumā vīrietim sākusies delīrija lēkme, viņš izrāvies korpusa koridorā un meties bēgt, tāpēc cietumsargiem viņa apturēšanai nācies pielietot fizisku spēku.

Makārova aģentūrai LETA nenoliedza, ka vīrieša savaldīšanā, iespējams, ticis izmantots fizisks spēks, taču viņa uzsvēra, ka par nāves iemesliem varēs spriest vien pēc līķa ekspertīzes slēdziena saņemšanas.

Cita starpā Seržants pastāstīja, ka bojāgājušā brālis par narkotiku ievešanas gadījumu ir aizturēts un nonācis cietumā Somijā. Bez tam Seržanta rīcībā esošā neoficiālā informācija liecinot, ka abi brāļi narkotikas pārveduši bēdīgi slavenā Somijā ieslodzītā latviešu narkotiku kontrabandista Rolanda Priverta uzdevumā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+