Mobilā versija
-3.8°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
4. novembris, 2014
Drukāt

Centrālcietumā un Olaines cietumā pakārušies divi ieslodzītie (1)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Pirmdien, 3.novembrī, Rīgas Centrālcietumā un Olaines cietumā pašnāvību izdarījuši divi vīrieši, informēja Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) sabiedrisko attiecību speciāliste Ināra Makārova.

Rīgas Centrālcietuma Mākslinieciskās un lietišķās mākslas darbnīcas telpā pašnāvību izdarījis 1982.gadā dzimis notiesātais, pakaroties pašizgatavotā auklā. Ieslodzītais darbnīcā atradās viens. Ieslodzītais bija notiesāts par zādzību un laupīšanu.

Pašnāvība notikusi arī Olaines cietuma Latvijas cietumu slimnīcā. Tur 1962.gadā dzimis ieslodzītais izdarījis pašnāvību, pakaroties pašizgatavotā auklā slimnīcas palātā, kurā viņš ārstējās no smagas saslimšanas. Ieslodzītais palātā atradās viens. Viņš bija notiesāts par cietsirdību un vardarbību pret nepilngadīgo, izvarošanu, spīdzināšanu un draudiem izdarīt slepkavību un nodarīt smagu miesas bojājumu.

Abiem notiesātajiem nebija vardarbīgas nāves pazīmju, kā arī līdz pašnāvības izdarīšanai cietumu darbinieki nekonstatēja suicidālas uzvedības rīcību.

Par notikušajiem gadījumiem uzsāktas kriminālprocesuālās darbības un notiek lietas apstākļu noskaidrošana.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ir nu gan smalkas vietas tajos cietumos. Mākslinieciskā darbnīca!

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+