Mobilā versija
+2.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
16. marts, 2016
Drukāt

Centralizēto eksāmenu otrā diena pagājusi bez starpgadījumiem

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Valsts centralizētie eksāmeni angļu un vācu valodā pagājuši bez starpgadījumiem, aģentūru BNS informēja Valsts izglītības satura centra (VISC) pārstāve Diāna Āboltiņa.

Šodien vidusskolu 12.klašu skolēni kārtoja centralizētā eksāmena angļu valodā mutisko daļu un centralizēto eksāmenu vācu valodā.

Rīt, 17.martā turpināsies angļu valodas centralizētā eksāmena mutiskā daļa un notiks krievu valodas centralizētais eksāmens.

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka šonedēļ no 15.marta līdz 18.martam 12.klašu skolēni kārto svešvalodu centralizētos eksāmenus – angļu, vācu, krievu un franču valodā.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+