Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
11. aprīlis, 2014
Drukāt

Centrāltirgū Lielajā piektdienā iešūpos Lieldienas (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Lieldienu dekoru tirdzniecība Centrāltirgū.

“Rīgas Centrāltirgū” (RCT) Lielajā piektdienā, 18.aprīlī, notiks Lieldienu iešūpošana, uz kuru īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem, informē tirgus Mārketinga un komunikācijas daļā.

Nēģu laukumā Lailas Kirmuškas un Lieldienu zaķa vadībā no plkst. 11 līdz 15 ikviens varēs iesaistīties Lieldienu zaķu gatavošanā, olu krāsošanā, lielformāta olu apgleznošanā. Mazākie RCT apmeklētāji varēs ļauties seju apgleznošanai, lai pārtaptu par Lieldienu zaķa radiniekiem.

Visu pasākuma laiku Nēģu laukumā būs iespēja spēlēt lielformāta vides spēles, piedalīties olu ripināšanas sacensībās, bet trušu aplociņā varēs tuvāk iepazīt Lieldienu zaķa radiniekus.

Savukārt sakņu paviljonā raidījuma “Garšīgi dzīvojam” virtuvē no plkst. 11 līdz 15 notiks pankūku meistardarbnīca kopā ar šefpavāru Havjeru Garsiju. Turpat notiks aklā degustācija – gardākā biezpiena noteikšana, kā arī kopīgi tiks veidots RCT “Gardēžu klubs”, katram iesniedzot savu Lieldienu svētku mielasta recepti.

18.aprīlī visi pasākumi būs bez maksas. Svētku laikā 17., 18. un 19.aprīlī RCT notiks arī Lieldienu tirdziņš.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Necilvēki-ālēties Lielajā piektdienā…..

  2. Ak Dievs, cik briesmīgi zvēri!!!!

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+