Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Svētdiena, 19. februāris, 2017
17. oktobris, 2014
Drukāt

Centrāltirgū nopērkamas jaunās ražas hurmas

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

“Rīgas centrāltirgū” (RCT) tirdzniecībā vēl ir pieejams svaigas gailenes, tāpat nopērkamas jaunās ražas hurmas, informē RCT.

Tirgū klāsta, ka svaigas gailenes RCT nopērkamas par 1,90 – 2,50 litrā, apšu bekas – par 5,50 eiro kilogramā, zemes tauki – par pieciem eiro kilogramā, kā arī citas sēnes.

Latvijas vietējos ābolus tirgotāji piedāvā par 0,60 – 1,60 eiro kilogramā, bet purva dzērvenes – par trim līdz 3,50 eiro litrā. Tirdzniecībā pieejami arī smiltsērkšķi par diviem eiro litrā un sarkano vilkābeļu augļi – par eiro litrā.

Atšķirībā no citām tirdzniecības vietām RCT turpinās aktīva tirdzniecība ar arbūziem. Itālijā audzētu arbūzu cena ir 0,55 eiro, bet no Krievijas importētās milzu ogas maksā 1,49 eiro kilogramā.

Šobrīd arī sākusies jaunās hurmu ražas tirdzniecība. Importēto augļu cena ir no 2,40–2,60 eiro kilogramā.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (11)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+