Mobilā versija
+4.5°C
Urzula, Severīns
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
17. oktobris, 2014
Drukāt

Centrāltirgū nopērkamas jaunās ražas hurmas

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

“Rīgas centrāltirgū” (RCT) tirdzniecībā vēl ir pieejams svaigas gailenes, tāpat nopērkamas jaunās ražas hurmas, informē RCT.

Tirgū klāsta, ka svaigas gailenes RCT nopērkamas par 1,90 – 2,50 litrā, apšu bekas – par 5,50 eiro kilogramā, zemes tauki – par pieciem eiro kilogramā, kā arī citas sēnes.

Latvijas vietējos ābolus tirgotāji piedāvā par 0,60 – 1,60 eiro kilogramā, bet purva dzērvenes – par trim līdz 3,50 eiro litrā. Tirdzniecībā pieejami arī smiltsērkšķi par diviem eiro litrā un sarkano vilkābeļu augļi – par eiro litrā.

Atšķirībā no citām tirdzniecības vietām RCT turpinās aktīva tirdzniecība ar arbūziem. Itālijā audzētu arbūzu cena ir 0,55 eiro, bet no Krievijas importētās milzu ogas maksā 1,49 eiro kilogramā.

Šobrīd arī sākusies jaunās hurmu ražas tirdzniecība. Importēto augļu cena ir no 2,40–2,60 eiro kilogramā.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+