×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
3. septembris, 2013
Drukāt

Centrāltirgus gaida “Baltajā naktī”


Foto - LETAFoto - LETA

Nākamsestdien, 7. septembrī, Centrāltirgus atkal kļūs par mākslas, kultūras un mūzikas piesātinātu vietu, jaut trešo reizi piedaloties mūsdienu kultūras forumā “Baltā nakts”. Tās devīze “Atver durvis!” Centrāltirgum būs pat ļoti simboliska, jo šoreiz forums aktīvi norisināsies ne vien jau ierasti Sakņu paviljonā, bet arī nule durvis vērušajā kafejnīcā “Kultūras telpa/ēdinātava 371”. 


 

Anatolijs Abramovs: “”Baltā nakts” Centrāltirgū ir lieliska iespēja apmeklētājiem parādīt tirgu no pavisam citas puses un – ne tikai kā tirdzniecības vietu. Šoreiz piedāvāsim trīs dažādas performances. Viena no tām taps, uz dažādiem drēbju gabaliem atainojot aktuālas mūslaiku problēmas, lai pārējā sabiedrība par tām aizdomātos. Tas būs vēl kas neredzēts.”

Otru performanci gādāšot deviņas jaunas grupas bez skaļiem nosaukumiem, bet ar labu mūziku dažādām gaumēm – jo īpaši jaunākajai paaudzei, sola A. Abramovs. Abas šīs performances būs vērojamas Sakņu paviljonā, kurā strādās arī pārdevēji, ļaujot iegādāties ko gardu vēderpriekiem.

Trešā aktivitāte gaidāma iepretim kafejnīcai “Kultūras telpa/ēdinātava 371”. “Tur būs īpaša kultūras deja, kas sāksies ap desmitiem vakarā. Pēc tam apmeklētāji plūstoši varēs pārvietoties uz Spīķeru kvartālu, kur arī plānota virkne “Baltās nakts” pasākumu,” norāda A. Abramovs.

 

 

“BALTĀ NAKTS” CENTRĀLTIRGŪ

SAKŅU PAVILJONS

“Acīmredzama vārda brīvība” – no plkst. 20.00 līdz 2.00

Pasākumu rīko “RED – Radošu efektu darbnīca” sadarbībā ar “Loesje Latvija”, ikvienu aicinot paust savu viedokli uz “Acīmredzamās vārda brīvības sienas” par dabas aizsardzību, radošo aktīvismu, zaļo dzīvesveidu, sevis pilnveidošanu un citām ikvienam atvērtam prātam būtiskām tēmām. Pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties arī “Loesje” plakātu salikšanas spēlē un apdrukāt līdzpaņemtos vai uz vietas esošos auduma materiālus ar kādu no piedāvātajiem “Loesje” plakātiem.

“Skaņu sakne Sakņu paviljonā” no plkst. 20.00 līdz 3.00

Biedrība “I Did It”, kas apvieno jaunus, bet jau diezgan labi pazīstamus un sevi pierādījušus dzīvās mūzikas kolektīvus, kopīgiem spēkiem muzicējot sev un visiem interesentiem par prieku, meklēs skaņu sakni Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljonā. Piedalās grupas “Treeeye”, “Karmafree”, “The CoCo’nuts”, “Klibs taurenis”, “FunCoolio”, “Ca’ Mel”, “Gapoljeri”, “Komjaunatne” un 
”Pirmais kurss”.

Grupu uzstāšanās laiki:

 

 

 

 

 

 

Laiks Grupa
20.00 – 20.30 “Treeeye”
20.40 – 21.10 “Karmafree”
21.20 – 21.50 “The CoCo’nuts”
22.00 – 22.30 “Klibs 
taurenis”
22.45 – 23.25 “FunCoolio”
23.40 – 0.20 “Ca’ Mel”
0.30 – 1.10 “Gapoljeri”
1.20 – 2.00 “Komjaunatne”
2.10 – 3.00 “Pirmais Kurss”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“KULTŪRAS TELPĀ/ĒDINĀTAVĀ 371” – no plkst. 20.00 līdz 3.00 “Atvērto skaņu tirgus”

Centrāltirgus “Kultūras telpā/ēdinātavā 371” Mārtiņš Eņģelis piedāvās uzzināt, kas notiek ar skaņām, kad tirgus ir slēgts un cilvēku tajā nav. Vai šī kņada var pastāvēt pati par sevi un vai ir iespējams rekonstruēt šo unikāli mirklīgo kompozīciju?

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+