Mobilā versija
+4.2°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
23. oktobris, 2015
Drukāt

Centrāltirgū fazāni, pīles un cāļi (2)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Z/s "Zvirbulīši" stendā ir gan brangas pīles, gan zosis un pat fazānu gaļa, stāsta pārdevēja Irēna Galaktionova.

Rīgas Centrāltirgus Gaļas paviljonā izaudzētos mājputnus piedāvā pašmāju ražotāji.

Ar preču zīmi “Audzēts Latvijā” Jēkabpils z/s “Zvirbulīši” stendā ir gan makanas zosis, gan brangas pīles un pat fazānu gaļa. Pārdevēja Irēna Galaktionova stāsta, ka Jēkabpils tuvumā saimniecība audzē visdažādākos mājputnus, tostarp arī tītarus un fazānus. Vispieprasītākie ir mājas cāļi – to cena ir pieci eiro kilogramā, pīļu gaļa maksā 8 eiro/kg, zoss – 10 eiro/kg, bet kilograms fazāna gaļas – 15 eiro/kg. Par 6 eiro/kg pie­ejams arī tītara šķiņķis, vistu aknas – 5 eiro/kg, bet zosu aknas – 7 eiro/kg. Zupas izlasi var nopirkt par vienu eiro kilogramā. Pieejamas arī lauku vistu olas – 2 eiro/10 gab. 
Turpat līdzās izaudzēto mājputnu gaļu piedāvā Iecavas novada z/s “Jaunliepas”. Tās saimniecei Tamārai Razuvājevai ir plaša saimniecība ar pīlēm, zosīm, tītariem, trušiem un pērļu vistiņām. Pārdevēja Regīna Lazda teic, ka truša gaļa ir ekoloģiska un tās cena – 10 eiro/kg. Zosu un pīļu gaļas kilograms pieejams par astoņiem eiro, bet cālis – par 5 eiro/kg. Piedāvājumā ir arī pīļu un pērļu vistu olas – 3,50 eiro par 10 gab. Savukārt 10 lauku vistu olas maksā 1,50 – 2,50 atkarībā no to lieluma.
Plašā piedāvājumā Rīgas Centrāltirgū ir pieejama arī jēra gaļa. Z/s “Kalnpierbes” stendā jēra gaļas karbonāde maksā 6,50 eiro/kg, lāpstiņa – 6,10 eiro/kg, ribiņas – 4,70, bet maltā gaļa – 5 eiro/kg. Jēra gaļa īpaši esot Rīgas restorānu pieprasīta.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nopirku vistu, atnesu majas zupinjai – smirdeja, aizgaja miskaste ..

  2. Piekāš visa eko produkcija.

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+