Mobilā versija
-3.1°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
23. oktobris, 2015
Drukāt

Centrāltirgū fazāni, pīles un cāļi (2)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Z/s "Zvirbulīši" stendā ir gan brangas pīles, gan zosis un pat fazānu gaļa, stāsta pārdevēja Irēna Galaktionova.

Rīgas Centrāltirgus Gaļas paviljonā izaudzētos mājputnus piedāvā pašmāju ražotāji.

Ar preču zīmi “Audzēts Latvijā” Jēkabpils z/s “Zvirbulīši” stendā ir gan makanas zosis, gan brangas pīles un pat fazānu gaļa. Pārdevēja Irēna Galaktionova stāsta, ka Jēkabpils tuvumā saimniecība audzē visdažādākos mājputnus, tostarp arī tītarus un fazānus. Vispieprasītākie ir mājas cāļi – to cena ir pieci eiro kilogramā, pīļu gaļa maksā 8 eiro/kg, zoss – 10 eiro/kg, bet kilograms fazāna gaļas – 15 eiro/kg. Par 6 eiro/kg pie­ejams arī tītara šķiņķis, vistu aknas – 5 eiro/kg, bet zosu aknas – 7 eiro/kg. Zupas izlasi var nopirkt par vienu eiro kilogramā. Pieejamas arī lauku vistu olas – 2 eiro/10 gab. 
Turpat līdzās izaudzēto mājputnu gaļu piedāvā Iecavas novada z/s “Jaunliepas”. Tās saimniecei Tamārai Razuvājevai ir plaša saimniecība ar pīlēm, zosīm, tītariem, trušiem un pērļu vistiņām. Pārdevēja Regīna Lazda teic, ka truša gaļa ir ekoloģiska un tās cena – 10 eiro/kg. Zosu un pīļu gaļas kilograms pieejams par astoņiem eiro, bet cālis – par 5 eiro/kg. Piedāvājumā ir arī pīļu un pērļu vistu olas – 3,50 eiro par 10 gab. Savukārt 10 lauku vistu olas maksā 1,50 – 2,50 atkarībā no to lieluma.
Plašā piedāvājumā Rīgas Centrāltirgū ir pieejama arī jēra gaļa. Z/s “Kalnpierbes” stendā jēra gaļas karbonāde maksā 6,50 eiro/kg, lāpstiņa – 6,10 eiro/kg, ribiņas – 4,70, bet maltā gaļa – 5 eiro/kg. Jēra gaļa īpaši esot Rīgas restorānu pieprasīta.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nopirku vistu, atnesu majas zupinjai – smirdeja, aizgaja miskaste ..

  2. Piekāš visa eko produkcija.

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr (8)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Pasaulē
Vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku. Vietējam maksā minimālo, viesim – vidējo algu! (22)Jau šobrīd vairākās nozarēs katastrofāli trūkst darbinieku – šoferu, IT speciālistu, pārdevēju, pavāru
Draugiem Facebook Twitter Google+