Mobilā versija
+2.3°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
20. novembris, 2015
Drukāt

Centrāltirgus ziņas: svaigā gaļa – pieprasīta

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Tuvojoties ziemai, arvien vairāk a/s “Rīgas Centrāltirgus” pircēji maltīšu pagatavošanai iegādājas svaigo gaļu.

Gaļas paviljonā svaigās gaļas izvēle ir gana plaša. Viens no pircēju iecienītākajiem ir “Ādažu desu darbnīcas” saimnieka Jāņa Saukas stends. Apetītlīgas cūkgaļas karbonādes, šķiņķi, lilellopu un jēra gaļa – izvēlēties piemērotāko ikdienas maltītei vai svētku galdam nav viegli. Gaļa ir vietējās izcelsmes un šobrīd pircēji visvairāk izvēlas sastāvdaļas aukstās gaļas pagatavošanai – cūkgaļas stilbiņus (1,80 eiro/kg), austiņas (3,50 eiro/kg) un kājiņas (0,80 eiro/kg). Cūkgaļas kakla karbonādes cena ir 6 eiro/kg, bet liesais šķiņķis maksā 4,50 eiro/kg. Cūkgaļas fileju var iegādāties par 6 eiro/kg, savukārt ruleti – par 4 eiro/kg. Liellopu gaļas cenas svārstās atkarībā no izvēlētā gabala – lāpstiņa maksā 5 eiro/kg, langets – 9 eiro/kg, bet šķiņķis – 7 eiro/kg. Arī jēra gaļa ir pieejama plašā izvēlē – jēra ribiņu cena ir 5,50 eiro/kg, jēra lāpstiņa maksā 7 eiro/kg, bet jēra šķiņķis – 10 eiro/kg. Jāņa Saukas stendā pircēji var iegādāties arī vairāku veidu kupātus – ar ķiplokiem, ķimenēm, sīpoliem un Bavārijas – to cena ir 6,40 eiro/kg.

Arī Kurmāles pagasta z/s “Smaidas” stendā plašs cūkgaļas piedāvājums – šķiņķis kotletēm un cepetim maksā 3,70 eiro/kg, kakla karbonāde – 5 eiro/kg, karbonāde ar kaulu – 3,80 eiro/kg, cūkas krūtiņa – 3,60 eiro/kg, ribiņas – 1,90 eiro/kg, maltā cūkgaļa – 3,40 eiro/kg. Piena teļa gaļas lāpstiņu var iegādāties par 7,80 eiro/kg, bet šķiņķi par 8,50 eiro/kg. Arī Jumpravas pagasta SIA “Ozoliņi AK” stendā uzzinām, ka pircēji labprāt iegādājas gaļu dažādu zupu, aukstās gaļas un cepešu pagatavošanai. Iecienīti ir arī subprodukti – cūku nieres (1,70 eiro/kg), akniņas (1,20 eiro/kg), sirdis (2 eiro/kg).

 

Pievienot komentāru

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Sāk kriminālprocesu par cūku inficēšanos ar ĀCM Krimuldas saimniecībā (2)Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par Krimuldas novada saimniecības "Rukas" audzēto cūku inficēšanos ar Āfrikas cūku mēri (ĀCM).
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+