Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends
Trešdiena, 18. oktobris, 2017
19. janvāris, 2015
Drukāt

Centrs Dardedze aicina piedalīties tēvu grupās, kurās vada citi tēvi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tēvi bērnu dzīvē un attīstībā spēlē tikpat nozīmīgu lomu kā mātes, tāpēc ir svarīgi, lai jaunie tēvi jau no bērnu dzimšanas brīža iesaistās mazuļu audzināšanā. Lai sekmētu Latvijas vīriešu izpratni par tēva lomu ģimenē, sākot ar 14.janvāri, Centrā Dardedze tiek organizētas tēvu grupas.

Šo grupu mērķis ir sniegt atbalstu tēviem, lai veicinātu aktīvu iesaistīšanos gan bērnu audzināšanā, gan ģimenes dzīvē. Programmā paredzētas sešas tikšanās, uz kurām aicināti tēvi, kas vēl tikai gaida, vai jau audzina bērnus līdz 5 gadu vecumam. Diskusijas vada tēvi, kuri ir gatavi dalīties savā pieredzē un vēlas iedrošināt arī citus tēvus apzināties, cik svarīga ir tēva loma ikviena bērna dzīvē. Nodarbības ilgst līdz divām stundām reizi nedēļā.

“Būtiskākais, kas jāatceras jaunajiem tēviem, ka bērns piedzimst abiem vecākiem, un līdz ar to abi ir vienlīdz atbildīgi par bērnu. Jaunajiem vecākiem nepieciešams vienoties, kas kuram padodas labāk. Galvenais, lai abi atrod kopsaucēju, ko var pielietot ikdienas dzīvē, saprotot, kas kuram piemērotākais”, komentē Centra Dardedze tēvu grupu vadītājs Tālivaldis Silenieks.

Papildus informācija par tēvu grupām un iespēju tajās piedalīties meklē šeit.

 

Pievienot komentāru

Kāpēc konjaku nav jāsilda plaukstās un kādi kokteiļi modē, stāsta slavens pazinējsKonjaka pazinējs Žans Mišels Košē: konjaku jau 150 gadus bauda kokteiļos un pirms lietošanas to nav nepieciešams sildīt plaukstās!
Draugiem Facebook Twitter Google+