×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
28. decembris, 2012
Drukāt

Cenu nosaka aptieku tīkls

Kādēļ sirds vitamīni (“Cardioace”) Gulbenes un Smiltenes aptiekās maksā 8,15 latus, bet Rankas aptiekā daudz vairāk – 10,97 latus? Šai aptiekai ir plašas telpas. Varbūt tas nosaka cenas starpību? 
Augusts Gulbenes novadā

 

Rankas aptiekas vadītāja Liega Kraukle pastāstīja, ka salīdzinājumā ar citām zāļu tirgotavām telpas ir lētas un par tām maksā pašvaldība. Līdz gada beigām “Cardioace” vitamīniem ir akcijas cena – pašlaik tie maksā 8,90 latus.

Rankas aptieka pieder “Mēness aptieku” tīklam. Tā sabiedrisko attiecību speciāliste Zaiga Barvida pastāstīja, ka medikamentu un uztura bagātinātāju cenas nosaka administrācija. Cenas var mainīties katru mēnesi atkarībā no vienošanās ar ražotāju.

Zāļu cenas dažādiem tīkliem piederošajās aptiekās atšķiras mazāk, jo tās ierobežo Zāļu valsts aģentūra un Nacionālais veselības dienests, taču vieniem un tiem pašiem uztura bagātinātājiem tās var ļoti atšķirties. Piemēram, pēc interneta vietnē visaszales.lv rodamās informācijas, “Cardioace” vidējā cena ir 10,98 lati. Decembrī “Euroaptiekās” šie sirds stiprināšanai paredzētie vitamīni maksā 10,65 lati, bet “Benu aptiekās” tiem ir akcijas cena – 7,50 lati.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+