Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
19. janvāris, 2016
Drukāt

Cept ar lietotni?

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Panna ar nosaukumu “Pantelligent” jeb inteliģentā panna kļuvusi par kārtējo mēģinājumu kulinārajā pasaulē ieviest datortehnoloģijas un viedtālruņus.

“Pantelligent” ir iebūvēts temperatūras noteicējs un “Bluetooth” savienojuma iespēja. Pannas lietotne atbalsta vien “iOS” un “Android” tālruņus. Panna ir 30 cm plata un apmēram 5 cm dziļa. Ražotājs norāda, ka tai ir nepiedegošs pārklājums, kam jākalpo trīs līdz piecus gadus. Pannas smadzenes paslēptas tās vidū – sensors pannas apakšā nosaka temperatūru. Iegūtā informācija ar “Bluetooth” (atrodas rokturī) palīdzību nonāk līdz lietotnei, kas palīdz gatavot ēst. Iesācējiem lietotne pateiks, kādu temperatūru izvēlēties katram ēdienam un kad tas ir gatavs. Par gudro alumīnija pannu nāksies maksāt apmēram 180 eiro.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+