Foto – Juris Kalniņš

Cerības tiek atstātas uz spēli Melnkalnē 0

Latvijas vīriešu handbola izlase 2013.gada pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmās kārtas sacensību spēlē trešdien savā laukumā ar rezultātu 30:31 (14:17) zaudēja Melnkalnes valstsvienībai.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15

Pirmajā puslaikā laukumā risinājās līdzīga cīņa un nevienai komandai neizdevās iegūt pārsvaru, kas būtu lielāks par diviem punktiem. Rezultāts vairākas reizes bija neizšķirts, bet pirmā puslaika galotnē nedaudz sekmīgāk nospēlēja Melnkalnes handbolisti, kuriem izdevās iekrāt trīs punktu pārsvaru – 17:14.

Otrajā puslaikā Melnkalnes izlases ar vairākām sekmīgām darbībām uzbrukumā palielināja pārsvaru, kas mača 43.minūtē sasniedza septiņus punktus (25:18). Tomēr Latvijas handbolisti nepadevās un pakāpeniski deldēja pretinieku pārsvaru, un divas minūtes pirms mača beigām mājiniekiem bija tikai divu punktu deficīts (29:31). Turpinājumā Latvija pietuvojās arī līdz 30:31, taču atspēlēties tai gan neizdevās un nācās samierināties ar zaudējumu.

Sestdien abas komandas tiksies vēlreiz, noskaidrojot vienīgo komandu no apakšgrupas, kas iekļūs nākamajā posmā.

Kā ziņots, novembra sākumā Latvijas izlase aizvadīja pirmās divas pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles, divreiz pārspējot Beļģijas izlasi – 36:29 viesos un 32:28 savā laukumā. Savukārt Melnkalne divreiz uzvarēja Beļģiju pagājušajā nedēļā – ar 35:27 savā laukumā un 37:33 viesos.

Pašlaik grupas kopvērtējumā Melnkalne izcīnījusi sešus punktus trijās spēlēs, Latvijas izlases kontā ir četri punkti trijos mačos, bet Beļģija četrās cīņās pie punktiem tā arī netika.

Šīs grupas uzvarētājai nākamajā kārtā atliks tikai viens solis līdz finālturnīram – otrajā posmā 18 komandas nākamā gada jūnijā deviņos “play-off” pāros sadalīs deviņas ceļazīmes uz pasaules čempionātu.