×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
13. janvāris, 2015
Drukāt

Cerības un bailes pirms pirmā randiņa. Vai dzīvē mēdz notikt tāpat kā seriālos?

pirmais_randins_paris

Pirmais randiņš – tās ir lielas cerības, fantāzijas, domas un bailes. Pat ja attiecību sākums veidojas smieklīgs vai neveikls, iepazīšanās ar kādu cilvēku, kas domā, spriež citādāk, var būt interesanta pati par sevi.

Šāgada 14.janvārī kanāls „FOX Life” sāks demonstrēt romantisku komēdijseriālu „Mīla Manhetenā”, kurā amizantās un brīžiem neveiklās situācijās atklājas divu ņujorkiešu iekšējie monologi laikā, kad viņi uzsāk jaunas attiecības. Pirms seriāla pirmizrādes TV kanāla pārstāvji noskaidroja, kas jāņem vērā pirms tikšanās ar potenciālo sirdsāķīti.

Cerības un bailes pirms pirmā randiņa, protams, ir saistītas ar jautājumu, kā iepatikties un kā radīt labu iespaidu par sevi, uzskata geštaltterapeite Zane Lobānova.

Ideālu cilvēku nav, tādēļ, lai neviltos sevī un otrā cilvēkā, atliek vien ņemt vērā dažas pamatpatiesības. Lūk, geštaltterapeites ieteikumi veiksmīgam pirmajam randiņam.


Pirmkārt, esiet patiesi un necentieties tēlot citādu personu. Tas turpmākajās attiecībās ļaus izvairīties no vilšanās, kas rodas, kad iepazīstam otra cilvēka ēnas puses vai otrādi.

Otrkārt, ir skaidri jānovelk robežas un jāparūpējas par sevi. Ikvienam cilvēkam ir savas fiziskās un emocionālās robežas, kuras bez paša atļaujas neviens nedrīkst pārkāpt. Pirmais randiņš ir labs brīdis, lai izveidotu īstos priekšstatus par sevi un noskaidrotu otra cilvēka robežas.

„Jāatceras – ja būsim pārāk piekāpīgi, arī turpmāk no mums gaidīs piekāpšanos, ja būsim darbīgi – no mums gaidīs rīcību, ja izklaidēsim otru – izklaides pieprasīs arī turpmāk” piebilda geštaltterapeite.

Treškārt, ir jāizvēlas tādu pirmo satikšanās vietu, kur pats jūtieties droši. Ja nepatīk ūdensprieki, nav vērts tikties akvaparkā. Ja ir bail no lieliem dzīvniekiem, būtu muļķīgi kopīgi jāt ar zirgiem.

Tāpat ir vērts parūpēties par savu komfortu, tas var izglābt daudzas neveiksmes. Pat ja jauniepazītais cilvēks nebūs jūsu gaumē, sen gaidīta teātra izrāde vai kino noteikti uzlabos omu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+