Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
7. aprīlis, 2016
Drukāt

Cēsīs atgriezies melno gulbju pāris, vēsta pilsētas portāls (1)

Foto - www.cesis24.lvFoto - www.cesis24.lv

Šonedēļ pēc ziemas mājā pavadītajiem aukstajiem mēnešiem Maija parkā atgriezies Cēsu melno gulbju pāris Grāfs un Katrīna, kuri jau tagad ar savu klātbūtni vilina ar vien vairāk iedzīvotājus un viesus pavadīt laiku pilsētas parkos, pilsētas informācijas portālu Cesis24.lv informē Cēsu novada pašvaldības komunikācijas speciāliste Ance Saulīte.

Savukārt Pils parka dīķī joprojām mitināsies viens baltais gulbis, kurš pēc gulbju kopēju teiktā bija ļoti noilgojies pēc peldes parka dīķī un priecīgs par pārmaiņām. Turpretī melnie gulbji atgriešanos vasaras peldvietā uzņēmuši aristokrātiski – bez pārlieku lielām emocijām.

Pašvaldības speciālisti gan brīdina, ka, dodoties piknikā uz Maija parku, cienastu gulbjiem nevajag ņemt – maksimāli pieļaujamais ir kāda salātu lapa, jo putnu pāris tiek pabarots kārtīgi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latīņu valodā porta, latviski durvis, vārti, ieeja. Latīņu Portāle – lielas durvis, galvenā ieeja. Kuŗš ,,izgudroja“ par portālu saukt ziņu aģentūras?

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+