Laukos
Bizness

Cēsīs atver jaunu “top!” veikalu ar maiznīcu un karpu akvāriju 0

Piektdien, 17.novembrī, pēc ēkas rekonstrukcijas atvērts piektais un lielākais vietējais veikals “top!” Cēsīs, kurā iekārtota arī maiznīcs un karpu akvārijs. Ēkas pirmā stāva kopējā platība ir 1300 m2, savukārt tirdzniecības zāle ierīkota 725 m2 platībā.

Kā informē uzņēmumā, veikalā strādās 16 darbinieki.

“Ēka celta 2005.gadā, jau sākotnēji tā projektēta tirdzniecības vajadzībām. Īpašumu iegādājāmies pērn. Veikala pārbūves gaitā veikta pirmā stāva plānojuma maiņa, paplašinot tirdzniecības zāli, kā arī pielāgojot telpas maiznīcai. Lai klientiem ar automašīnām būtu ērtāka piekļuve veikalam, uzlabojām arī blakus esošo stāvlaukumu. Gandarījums, ka darbus izdevies paveikt tieši pirms valsts svētkiem,” atzina SIA “Firma Madara 89” mazumtirdzniecības direktors Sandis Muižarājs.

Viņš arī norādīja, ka pircējiem ik dienu būs pieejami svaigi konditorejas izstrādājumi, bet arī vietējās karpas, kas tiks piedāvātas veikalā esošajā zivju akvārijā.

Cēsīs šobrīd darbojas pieci veikali “top!”, ko pārstāv divi sadarbības partneri – SIA “Lars Limited” ar trīs “top!” veikaliem, kā arī SIA “Firma Madara 89” ar “top!” un “mini top!” veikalu.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā darbojas 270 pārtikas veikali, no tiem 147 “top!” un 123 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3500 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

LA.lv