×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
20. jūlijs, 2013
Drukāt

Cēsis atzīmēs gadskārtējos pilsētas svētkus

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 27.jūlijā, Cēsīs atzīmēs gadskārtējos pilsētas svētkus, kuru laikā visas dienas garumā pilsētā notiks svētku pasākumi un izklaides vietējiem iedzīvotājiem un pilsētas viesiem, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Visas dienas garumā no plkst.10 līdz 18 Torņa ielā, Pils ielā, Rožu laukumā un Pils laukumā notiks Cēsu svētku tirdziņš, kurā savu produkciju svētku viesiem piedāvās amatnieki, tautas lietišķās mākslas studijas, mākslinieki un individuālie meistari, ekoloģiski tīru un Latvijā audzētu pārtikas produktu audzētāji, našķu un saldumu tirgotāji, kā arī dažādu ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji.

Savukārt Pionieru laukumā no plkst.10 būs skatāma suņu izstāde, bet dažādi koncerti ar dzīvo mūziku, ēdināšanas pakalpojumi un citi svētku pārsteigumi no plkst.11 notiks Rīgas ielas 45.nama pagalmā, Pils parka estrādē un “Cēsu alus” darītavā. Tajā pašā laikā Ruckas muižā no plkst.11 līdz 16 būs vērojama “Radošā darbnīca fotogrāfijā”, bet no plkst.13 līdz 19 muižā būs skatāma dabas un sociālo dokumentālo filmu programma.

No plkst.11 līdz 17 zaļajā zonā Pils ielā notiks pārbūvēto motociklu skate, bet Pils laukumā no plkst.11.30 līdz 17 “Piedzīvojumu parkā” bērniem būs iespēja izbaudīt dažādas svētku atrakcijas, rotaļas un citas nodarbes, norādīja pašvaldībā.

No plkst.12 Pils dārzā sāksies etno-eko festivāls “Sviests”, bet tajā pašā laikā pie Maija parka notiks jaunā skeitparka atklāšana, paraugdemonstrējumi un sacensības. Plānots, ka plkst.14 Cēsu Pilsmuižas klētī, līdz ar Cēsu balvu pasniegšanu, būs klausāms arī Vidzemes kamerorķestra koncerts.

Savukārt no plkst.15 līdz 3 naktī Līvu laukumā būs uzstādīta “Fono skatuve”, uz kuras kāps Miks Dukurs, grupas “Indygo”, “Laime pilnīga”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, dīdžejs Egons Reiters un citi Latvijā pazīstami mākslinieki, kā arī viesi no Igaunijas – grupa “Elephants From Neptune”, informēja pašvaldībā. Tajā pašā laikā Cēsu Jaunās pils Velvju zālē sāksies kamermūzikas koncerts “Krievu romanču burvība”.

Pēcpusdienā plkst.17 Cēsu pils parka estrādē notiks pūtēju orķestru festivāls “Rīgā skan, Cēsīs atskan”, bet jau plkst.18 Cēsu Svētā Jāņa baznīcā sāksies Zvanu ansambļa koncerts. Kā aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā, stundu vēlāk – plkst.19 – Cēsu Jaunajā pilī Vidzemes kamerorķestris priecēs klātesošos ar programmu “Gadsimtu kamermūzika”, bet pēcāk Cēsu pils parka estrādē notiks nakts balle ar pūtēju orķestri “Cēsis” un “Big Al & The Jockers”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+