Mobilā versija
Brīdinājums -2.3°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
31. maijs, 2016
Drukāt

Cēsīs bērniem un vecākiem iespēja noskatīties izrādi “Kaka un pavasaris”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Izrāde "Kaka un pavasaris" galerijā "Istaba".

11. jūnijā Cēsīs, Mākslas telpā Mala plkst. 18 pasākuma “Totēms.regejs” bērniem un vecākiem būs iespēja noskatīties pēc Andrusa Kivirehka grāmatas “Kaka un pavasaris” motīviem veidoto izrādi.

Jānis Znotiņš: “Bērnu izrādes veidoju, lai muļķojoties sniegtu bērniem jēgpilnu stundu, kurā viņi iemācās ko jaunu. Manuprāt, Andruss Kivirehks to lieliski paveic savos stāstos – viņš ar provocējošu muļķību sasniedz dziļu jēgu par pasaules kārtību.”

Grāmata runā par svarīgām bērna augšanas procesa tēmām – ģērbšanos, mācīšanos lasīt, attiecībām bērnudārzā un tamlīdzīgi, atklājot šajās norisēs kopsakarības, kuras bērns vēl, iespējams, nesaskata.

“Lai kaut ko iemācītos, vajag, lai ir interesanti un jautri,” tā saka Ance Muižniece pirmajā Jāņa Znotiņa izrādē bērniem – “Istabas fabulas”. Ar šādu pārliecību tapusi arī jaunā izrāde “Kaka un pavasaris”.

Izrādē piedalīsies divi aktieri – Jānis Znotiņš un Ance Muižniece. Izrādes mākslinieks – Rūdolfs Bekičs.

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+