Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
13. jūlijs, 2015
Drukāt

Cēsīs būvē Vidzemē pirmo “Wash & Drive” tīkla automazgātavu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Investējot 350 tūkstošus eiro, Āpšu ielā 10, Cēsīs, blakus lielveikalam Mego, tiek būvēta Vidzemē pirmā “Wash & Drive” tīkla pašapkalpošanās automazgātava. Paredzams, ka tā tiks atklāta septembrī, informē viens no īpašniekiem, Augusts Iesalnieks.

Kopumā divu līdz trīs gadu laikā SIA “Wash & Drive” vadība visā Latvijā plāno izveidot vairāk nekā 40 automazgātavas ar 160 līdz 200 atklāta tipa mazgāšanas boksiem, investējot tajās aptuveni 12 miljonus eiro. Uzņēmuma vadība prognozē, ka “Wash & Drive” tīkls diennaktī spēs apkalpot līdz pat 20 tūkstošiem automašīnu visā Latvijā.

“Vidzemē pašapkalpošanās automazgātavas plānojam būvēt vēl piecās pilsētās – Valmierā, Siguldā, Ogrē, Salaspilī un Madonā. Cēsu automazgātava būs pirmā Vidzemes reģionā,” skaidro Augusts Iesalnieks.

Domājot par straujāku attīstību, SIA “Wash & Drive” vadība šobrīd aktīvi meklē iespēju iegādāties zemes gabalus 400 līdz 2000 m2 lielumā, kas būtu piemēroti automazgātavu būvniecībai. Priekšroka tiek dota tiem zemesgabaliem, kuri atrodas stratēģiski svarīgās vietās – pie degvielas uzpildes stacijām, lielveikaliem, ātrās ēdināšanas iestādēm, dzīvojamiem rajoniem u.c.

Skaidrojot savu lēmumu veidot pašapkalpošanās tīklu “Wash & Drive”, uzņēmuma vadība norāda, ka Latvijas tirgū ir pietiekami augsts pieprasījums pēc šādiem risinājumiem. “Divi no trīs auto vadītājiem atzīst, ka labprāt izmantotu automazgātavu pakalpojumus, tomēr lielākoties no tā viņus attur doma par garām rindām un salīdzinoši augstām izmaksām. Veidojot pašapkalpošanās automazgātavu tīklu, mēs radīsim iespēju šoferiem savu auto nomazgāt piecu līdz septiņu minušu laikā, turklāt tērējot tikai divus eiro,” atzīst Iesalnieks.

“Wash & Drive” automazgātavās tiks izmantotas “Karcher” tehnoloģijas un aprīkojums, kas tiek augstu vērtēts Eiropā un Skandināvijas valstīs. SIA “Wash & Drive” īpašnieki ir AS “Dotcom Enterprises” un Augusts Iesalnieks.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+