Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
24. maijs, 2014
Drukāt

Cēsīs degusi noliktava-veikals

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Piektdien, 23.maijā, Cēsīs degusi noliktava-veikals. Ugunsgrēkā cietis jauns vīrietis.

Kā aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), izsaukums uz Tirgoņu ielu saņemts plkst.17.30. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatējuši, ka deg noliktava-veikals 130 kvadrātmetru platībā.

Ugunsgrēku paša spēkiem bija centies apdzēst telpās esošais 23 gadus vecais vīrietis. To darot, viņš bija saindējies ar dūmiem un apdedzinājis labās rokas plaukstu. Tomēr no hospitalizācijas šis jaunietis atteicās.

Savukārt Jēkabpilī, Bebru ielā, vakar glābēju palīdzība bija nepieciešama kādam vīrietim, kurš pa savu logu bija izkritis uz dzīvojamās mājas kāpņutelpas priekšnamiņa jumta, gūstot traumas. Glābēji cietušo nodeva mediķiem.

Aizvadītajā diennaktī, laikā no 23.maija plkst.6.30 līdz 24.maija plkst.6.30, VUGD kopumā saņēmis 58 izsaukumus – dzēsti 30 ugunsgrēki, veikti 23 glābšanas darbi, bet pieci izsaukumi izrādījušies maldinoši.

Valsts meža dienestā aģentūra LETA uzzināja, ka vakar Latvijā dzēsti trīs meža ugunsgrēki ar kopējo platību 2,56 hektāri. VUGD darbinieki piedalījušies meža ugunsgrēka dzēšanā Vecāķos, kur degusi meža zemsedze divu hektāru platībā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+