×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
4. aprīlis, 2017
Drukāt

Cēsīs ierīkos dzīvokļus Nacionālo bruņoto spēku vajadzībām (5)

NBSNBS

Bruņotajos spēkos notiek kaujas gatavības pārbaude

Aizsardzības ministrija (AM) plāno Cēsīs, Ata Kronvalda ielā ierīkot dzīvokļus Nacionālo bruņoto spēku vajadzībām.

Ņemot vērā nepieciešamību nodrošināt dzīvojamo fondu NBS Cēsu Instruktoru skolas mācībspēkiem Cēsīs, Aizsardzības ministrija kā piemērotāko variantu ir noteikusi domājamo daļu no nekustamā īpašuma Ata Kronvalda ielā 56. Šis nekustamais īpašums sastāv no zemes gabala un nepabeigtas jaunbūves 2000 kvadrātmetru platībā.

Aizsardzības ministrija un Cēsu novada pašvaldība jau pērn parakstīja nodomu protokolu par nepabeigtas jaunbūves atjaunošanā un dalīta kopīpašuma nodibināšanā.

Valdība šodien nolēma pārņemt bez atlīdzības valsts īpašumā un nodeva Aizsardzības ministrijas valdījumā Cēsu novada pašvaldībai piederošo nekustamo īpašumu.

Dzīvojamo telpu grupas pārbūves laikā paredzēts izveidot piecus dzīvokļu īpašumus 345,9 kvadrātmetru platībā.

Dzīvojamās ēkas atjaunošanas un infrastruktūras sakārtošanas kopējās izmaksas ir plānotas no 1,8 līdz 2,2 miljoniem eiro. Atbilstoši domājamām daļām AM ieguldījums plānots no 490 000 līdz 600 000 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Par tādu summu var +/- 10-12 privātmājas uzbliezt

  2. 1 dzīvokļa izmaksas ~120 000 eiro!!! Pārāk dārgi – izskatās, ka kāds mēģina apzagt valsti, pašvaldību un armijas budžetu!

  3. Bet vai sarkanie lukturi visu tur diennakti degs?

  4. padomijas bijušajās bāzēs, tīri ciešamiem ofiņu dzīvokļiem, nevarēja pielikt pa vadam apsargāšanai – tagad jāgrūž iekšā simtiem tūkstoši!
    Nebija gatavi, ka vajadzēs aizsardzības nolūkiem ? 🙂

    • teju ne vienu bijušās padomijas bāzi pēc tām pārņemšanas Latvijas “bilancē” neatdeva rmijai, bet gan pašvaldībām, privatizācijai utt. Piem., Ādažos “atdeva” mazu daļu no poligona un bāzi bez ne vienas dzīvojamās mājas. un par tehnisko stāvokli – krievu strojbata būves diemžēl ir tikai nojaucamas, jo to atjaunošana nav tā vērta!

Draugiem Facebook Twitter Google+