Mobilā versija
-0.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
25. novembris, 2014
Drukāt

Cēsīs tapusi pirmā ugunsdzēsēju depo jaunbūve Latvijā

ugunsdzeseji

Cēsīs nākamnedēļ, 4. decembrī, svinīgā pasākumā tiks atklāts jaunuzceltais Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) depo.

Tas ir pirmais ugunsdzēsēju depo, kas Latvijas laikā celts kā jaunbūve un projektēts atbilstoši ugunsdzēsēju darba vajadzībām. Līdz šim ugunsdzēsēji strādājuši tikai speciāli pielāgotās telpās, informē projekta īstenotāja VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ).

Jaunais depo ir tehniskā bāze ugunsdzēsējiem, kuri ikdienā rūpējas par Cēsu un visa Vidzemes reģiona drošību. Būvdarbi pabeigti saskaņā ar līgumu un grafiku. Līdz nākamā gada 31.maijam vēl plānots noslēgt atsevišķus apzaļumošanas darbus.

Garāžas paredzētas deviņu automašīnu novietošanai. Iekārtotas divas autoremontdarbnīcas un transporta mazgāšanas telpa. Kopējā jaunbūves platība ir 3669 kvadrātmetri, bet būvdarbu izmaksas – 4 270 000 eiro.

Jaunuzceltā ugunsdzēsēju depo svinīgais atklāšanas pasākums notiks plkst. 12 Ata Kronvalda ielā 52, Cēsīs.

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokliKaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+