Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
25. novembris, 2014
Drukāt

Cēsīs tapusi pirmā ugunsdzēsēju depo jaunbūve Latvijā

ugunsdzeseji

Cēsīs nākamnedēļ, 4. decembrī, svinīgā pasākumā tiks atklāts jaunuzceltais Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) depo.

Tas ir pirmais ugunsdzēsēju depo, kas Latvijas laikā celts kā jaunbūve un projektēts atbilstoši ugunsdzēsēju darba vajadzībām. Līdz šim ugunsdzēsēji strādājuši tikai speciāli pielāgotās telpās, informē projekta īstenotāja VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ).

Jaunais depo ir tehniskā bāze ugunsdzēsējiem, kuri ikdienā rūpējas par Cēsu un visa Vidzemes reģiona drošību. Būvdarbi pabeigti saskaņā ar līgumu un grafiku. Līdz nākamā gada 31.maijam vēl plānots noslēgt atsevišķus apzaļumošanas darbus.

Garāžas paredzētas deviņu automašīnu novietošanai. Iekārtotas divas autoremontdarbnīcas un transporta mazgāšanas telpa. Kopējā jaunbūves platība ir 3669 kvadrātmetri, bet būvdarbu izmaksas – 4 270 000 eiro.

Jaunuzceltā ugunsdzēsēju depo svinīgais atklāšanas pasākums notiks plkst. 12 Ata Kronvalda ielā 52, Cēsīs.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+