×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
28. aprīlis, 2015
Drukāt

Cēsīs vairākās vietās izveido bezvadu interneta pārklājumu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Cēsu novada pašvaldība izveidojusi bezvadu interneta pārklājumu piecos punktos Cēsīs, kur vērojama vislielākā pilsētas viesu un cēsnieku aktivitāte.

Kā informē Cēsu novada pašvaldības Komunikāciju nodaļas vadītājs Kārlis Pots, turpmāk bezmaksas bezvadu internetu ar tīkla nosaukumu “Cēsis Tevi mīl” iespējams izmantot Rožu laukumā, Pils parkā, Vienības laukumā, Pils laukumā, Maija parkā, un Stacijas laukumā.

Pārklājuma īstenošanas laiks nav nejaušs, jo sakrīt ar tūrisma sezonas sākumu – 1.maiju. Cēsis tūrisma sezonā ik gadu pulcē vairāk nekā 400 000 apmeklētāju.

“Nākamgad, kad Cēsis svinēs 810 gadu jubileju, būs būtiski, lai pilsētniekiem un viesiem būtu iespējams dalīties ar saviem iespaidiem un mūsu skaisto pilsētu. Bezmaksas bezvadu internets neprasa grandiozas investīcijas, bet cilvēki to novērtē,” uzskata Cēsu novada pašvaldības vadītājs Jānis Rozenbergs (V).

Pēc Cēsu novada pašvaldības IT nodaļas vadītāja Ginta Gāršas teiktā, bezvadu tīkli ir gana jaudīgi, lai spētu nodrošināt pakalpojumu vairākiem desmitiem vienlaicīgi pieslēgtu mobilo ierīču. Turklāt plānos ir papildināt esošo pārklājumu ar jauniem punktiem, lai pamazām panāktu, ka visa pilsēta var kļūt par attālinātā darba vietu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+