×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
15. aprīlis, 2016
Drukāt

Cēsis – Valmiera aicina uz pavasara velo klasiku

Cesis-Valmiera-8943

24. martā ar, sacensību rīkotāja Igo Japiņa vārdiem runājot, Latvijas riteņbraukšanas klasiku Cēsis – Valmiera tiks dots starts SEB MTB maratonu 15. sezonai.
Latvijas kalnu divriteņu populārākais seriāls šosezon svin savu 15. gadskārtu un nav šaubu, ka arī šovasar tajā spēkus izmēģinās vairāki tūkstoši velosporta cienītāju. Japiņš pirms sezonas cenšas iedrošināt ikvienu: “Tie, kas brauc regulāri vai to darījuši kaut reizi, vairs nav jāiedrošina. Mēs gribam, lai aktīvam dzīvesveidam pievērstos arvien jauni cilvēki un SEB MTB maratons tam ir ļoti pateicīga vieta.”
Tradicionāli nedēļu pirms katra posma SEB MTB rīkotāji aicina visus izmēģināt un iepazīt trasi attiecīgajā posmā, jo katru gadu organizatori ievieš kādus jauninājumus. Pirmā posma izmēģinājuma brauciens risināsies šo sestdien, 16. aprīlī. Visi kalnu riteņbraukšanas entuziasti gaidīti starta vietā Cēsīs, Vienības laukumā, no kurienes pulksten 12.00 tiks sākts ceļš uz Valmieru. Pirms iepazīšanās brauciena rīkotāju pārstāvji informēs par jaunumiem, izmaiņām un atbildēs uz dalībnieku jautājumiem, lai sacensību dienā nebūtu neskaidrību.
Iepazīšanās braucienā sportisti kopīgi veiks “Virši-A” un “Mammadaba” distanci. Marķēta būs arī “Toyota Hybrid” distance, ko sportisti varēs veikt patstāvīgi. Tā ir laba iespēja iepazīt trasi arī tiem, kas vēl šaubās par piedalīšanos sacensībās.
Dalībai 1. posmā izdevīgāka pieteikšanās mājaslapā velo.lv līdz 17. aprīlim. Pēc šī datuma līdz 20. aprīlim vēl savu dalību varēs pieteikt sacensību mājaslapā velo.lv. Dalībai sacensībās būs iespējams pieteikties arī sacensību dienā 24. aprīlī Cēsīs no pulksten 9.30.
Kopumā šogad paredzēti septiņi posmi, no kuriem otrajā posmā Smiltenē sportisti cīnīsies par Latvijas XCM čempiona titulu. Savukārt trešais, Siguldas posms būs Eiropas XCM čempionāts, kurā elites braucēji cīnīsies par Vecā kontinenta spēcīgākā sportista titulu.

Šogad SEB MTB Maratons kopā ar uzticīgo partneri SEB banku turpina labdarības akciju. Ikvienam velobraucējam, piesakot savu dalību sacensību mājas lapā www.velo.lv, būs iespēja ziedot līdzekļus Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijai. Dalībnieki, kuri būs ziedojuši labdarības mērķiem, saņems īpašas atpazīšanās zīmes.
SEB MTB Maratona atbalstītāju pulkam šogad pievienojas japāņu autoražotāja “Toyota” Baltijas pārstāvniecība. SEB MTB rīkotājs “Igo Japiņa sporta aģentūra” šajā sezonā saņems divas “Toyota” automašīnas, kas palīdzēs daudz operatīvāk organizēt ikdienas darbus un vēl augstākā līmenī rīkot katru posmu. “Toyota” automašīnas ir vienas no videi draudzīgākajām, kas saskan ar SEB MTB kalnu riteņbraukšanas sacensību rīkotāju idejām un veselīga dzīves veida uzskatiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+