×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
12. decembris, 2013
Drukāt

Cēsu centrā atgriežas Alfrēda Kalniņa biste (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tuvojoties Vidzemes koncertzāles „Cēsis” celtniecības noslēgumu fāzei, pie jaunās ēkas pašā pilsētas centrā novietota komponista Alfrēda Kalniņa biste, portālu “LA.lv” informēja Cēsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Kārlis Pots.

Slavenā komponista krūšutēls iepriekš bija novietots pie tagadējā bērnu un jauniešu centra „Spārni”. Bistes autors ir Kārlis Jansons.

„Esam gandarīti, ka mūsu nozīmīgā novadnieka tēls turpmāk būs aplūkojams vairumam pilsētas iedzīvotāju un tās viesu, atgādinot par Alfrēda Kalniņa devumu visai Latvijai,” norāda mūzikas vidusskolas direktors Vigo Račevskis.

Jaunā vieta izvēlēta, jo  Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskola  no nākamā gada pavasara darbosies labi aprīkotās un modernās telpās  koncertzālē „Cēsis”.

Vidzemes mūzikas un kultūras centrs top, rekonstruējot ēku Raunas ielā 12, un šim projektam piesaistīts arī Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tas Kalniņš tāds liels ceļotājs. Rīgas pieminekli, ko uzstādīja, liekas, uz simtgadi arī vazāja, vazāja, kamēr nometa starp Aleksandra ģimnāziju un Puķubodi kanālmalas parciņā. Tagad Kalniņa „iesildītajā vietiņā” kriminālā afēriste Demakova tur iestādījusi Pieminekli „savam stulbumam, lieluma mānijai, bezgaumībai, nacionālās kultūrvides arogantai noliegšanai, naudas kārei un Teterovu naivumam”, ko aplamā kārtā nosauca par „ Liepam veltītu”.

    Arī Cēsīs nabaga Kalniņu Alfrēdam tāds nemierīgs gars – viņš mums tāds ceļotājs.

Draugiem Facebook Twitter Google+