Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
24. septembris, 2016
Drukāt

Cēsu mērs: “Vienotība” sākusi spēlēt kā komanda (3)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Jānis Rozenbergs

Šķiet, ka partija “Vienotība” šobrīd spēlē kā komanda, un atsevišķos ļoti svarīgos brīžos spēj konsekventi un konstruktīvi pastāvēt par savu viedokli, sestdien partijas “Vienotība” domes sēde sacīja politiskā spēka domes priekšsēdētājs Cēsu mērs Jānis Rozenbergs.

Politiķis uzskata, ka šobrīd varot sākt redzēt partijas darba augļus no dažādiem darba un sarunu formātiem, kas tajā iedibināti – tā ir Latvijas simtgades darba grupa, budžeta grupa, fondu darba grupa u.c.

“Šobrīd mēs jau kā partija, šķiet, ka spēlējam kā komanda, un atsevišķos ļoti svarīgos brīžos spējam konsekventi un konstruktīvi pastāvēt par savu viedokli,” pauda Rozenbergs, piebilstot, ka tā ir laba pazīme, kas dod cerību tam, ka perspektīvā partija var cerēt uz iedzīvotāju atbalsta atgūšanu.

Viņš salīdzināja šo procesu ar cilvēku. “Ja cilvēks jūtas vesels, rīcībspējīgs, harmonisks, tad viņš izstaro tādu pārliecību uz sev apkārtesošajiem,” bilda “Vienotības” domes priekšsēdētājs.

Kā ziņots, šodien notiek partijas “Vienotība” domes sēde, kur šī politiskā spēka Saeimas, valdības un novadu pārstāvji diskutēs par partijas uzdevumiem sabiedrības uzticības atjaunošanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. J. Rozenbergs ir labs pilsētas mērs un droši vien tiks atkārtoti ievēlēts. Partija “Vienotība” gan ir nolemta kopā ar A. Piebalgu, jo tieši V. Dombroskis iedzina lielu daļu LV iedzīvotāju nabadzībā, ar to nopelnot Briseles krēslu. “V” joprojām reāli vada Ū Ū Ū, tas arī šobrīd to gremdē!

  • Dombrovskis izvilka Latviju no bedres, kur to bija iegāzusi Kalvīša un Šlesera valdības izšķērdība.
   Dombrovskis krīzes laikā atnāca no Briseles, kur būtu varējis dzīvot mierā un pārticībā, lai vadītu ” maksātnespējīgo” Latviju.
   Ja gvelžat šādas muļķības, tad jāsaka, ka nepateicība ir paaules alga.

 2. Mironim kompreses ?
  Latvija novesta, ka zemāk nav kur !

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+