×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
4. decembris, 2015
Drukāt

Cēsu novada priekšsēdētājs nepamestu amatu, lai vadītu valdību (4)

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Jānis Rozenbergs

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs (V) nepametīs amatu, lai vadītu valdību, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Rozenbergs norāda, ka nekas nav mainījies attiecībā uz Cēsu novada iedzīvotājiem doto solījumu pašreizējo termiņu nostrādāt pilnvērtīgi.

Viņš norāda, ka vēl ir daudz paveicamu lietu, lai uzlabotu cēsnieku un vaivēniešu ikdienas dzīvi, kā arī attīstītu Cēsu novadu, tāpēc viņš šos pienākumus pamest negrasās.

Kā ziņots, Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) atzīst, ka ir domājusi par to, kuru cilvēku premjera krēslā vēlētos redzēt pēc sevis, kā vienu no tiem minot iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski (V), kā arī ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču (V).

Vaicāta, ja kādreiz tomēr nolems premjeres amatu atstāt, kuram cilvēkam ar mierīgu prātu varētu šo posteni nodot, Straujuma žurnālam “Sestdiena” norādījusi,
ka, viņasprāt, partijā “Vienotība” ir cilvēki, kas var uzņemties šos pienākumus, starp tiem minot jau nosauktos Rinkēviču un Kozlovski.

Vienlaikus premjere arī minējusi, ka ir jāļauj attīstīties un ieņemt amatus arī reģionu cilvēkiem – gan Cēsu mēram Rozenbergam, gan Salaspils novada vadītājam Raimondam Čudaram.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. šis cilvēks būtu premjers!!! Tad ar mēslu dakšām uz Rīgu….

  2. No rakstiņa nav skaidrs, kāpēc LETA viņam uzdevusi šādu jautājumu?

  3. Tas nu ir tāds fufelis/ atvainojos!/,par tiem solījumiem vēlētājiem un nepadarītiem darbiņiem !!Ja valsts ir izvarota no kompartiju ierēdņiem kā pirmām personām,ka IR JĀNĀK jaunai paaudzei ,tad nu gan mēra k-gs NEPIECIEŠAMĪBA spiež līdzēt VISAI valstij ne tikai vienai pilsētai kurai arī kā PM jūs spētu to darīt.Bet tur ir vieglāk un Āboltiņa nepretendē, vai ne?Neesat taču Dombrovskis,kuršw siltu vietiņu nomainīja pret LV krīzi.Pie tam tad jūsu vārdi neatbilst darbiem !!

  4. nu kā var teikt ,ka pametīs,ja pat PM kandidātu vidū nav!

Draugiem Facebook Twitter Google+