×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
18. jūlijs, 2014
Drukāt

Cēsu policija lūdz palīdzību bezvēsts pazuduša vīrieša meklēšanā (8)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Cēsu policijas iecirknis lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušā 1969. gadā dzimušā Ginta Skutāna meklēšanā, liecina Valsts policijas (VP) informācija.

Vīrietis šā gada 16. jūlijā ap plkst. 19:30 izgāja no savas dzīvesvietas Drustu pagastā, Raunas novada mājas “Oliņi” un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma.

Policija lūdz vērīgi aplūkot attēlā redzamo vīrieti un aicina sniegt jebkādu informāciju par Skutāna pazušanas apstākļiem vai iespējamo atrašanās vietu, vai jebkādu citu informāciju, kas varētu palīdzēt noskaidrot vīrieša atrašanās vietu. Informācija sniedzama, zvanot pa tālruni 110, 64101202 vai 64101235.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. domāju viņš ir miris!,nepārprotat mani,bet man ir kautkādas spējas,varat iedotpavisam svešu foto un pateikšu,kas par cilvēku Esi!

  • Variet iedot savu e-pastu? Labprāt aizsūtītu Jums savu bildi,tīri intereses pēc,vai tiešām varēsiet pēc foto noteikt,kas esmu par cilvēku.

  • Ivo, nu tavs izteikums ir vairāk vai mazāk netaktisks attiecībā pret tuviniekiem. Bez tam zināms, ka Skutāns bija liels autostopa mīļotājs, tā ka nav pamata pārsteidzīgiem spriedumiem, gan jau kautkur pa lielceļiem vēl blandās sveiks un vesels.

 2. Aizrakstīju garīdzniekam Dijanam portālā Facebook. Nezudēsim cerības.

 3. Esot tā kā taisījies pie Armanda uz Sibīriju

  • Ņemot vērā, ka Gints Skutāns ir vēsturnieks, viņam patīk arheoloģija, vēsturisku notikumu restaurācijas, viņu visdrīzāk var meklēt kādā alā taisot izrakumus, vai organizējot kādu vēstures restaurācijas pasākumu.

  • Puslīdz reāli vismaz augusta otrajā pusē par šo te variantu vajadzētu būt cik necik skaidrs

Draugiem Facebook Twitter Google+