Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
13. marts, 2015
Drukāt

Cēsu policija meklē vīrieti, kurš devies uz Franciju un pazudis (3)

Sergejevs

Cēsu policija lūdz iedzīvotāju palīdzību bezvēsts pazudušā 1959.gadā dzimušā Nikolaja Sergejeva meklēšanā, informē Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Sintija Virse.

Sergejevs šā gada 28. februārī saistībā ar darba pienākumiem devies uz Franciju. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, Francijā viņš vērsies Latvijas vēstniecībā, lai nokļūtu atpakaļ Latvijā, taču nesagaidot palīdzību, iespējams, pats saviem spēkiem nolēmis atgriezties. Šobrīd vīrieša atrašanās vieta nav zināma, taču, iespējams, viņš ir atgriezies Latvijā.’

Vīrieša pazīmes: 180 centimetru garš, kalsnas miesas būves, iesirmiem matiem un ar ūsām.

Policija aicina ziņot par Sergejeva iespējamo atrašanās vietu vai sniegt citu informāciju, kas var palīdzēt noskaidrot viņa atrašanās vietu, zvanot pa tālruni 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Balaklavu tirgonis Atbildēt

    Iespējams, ka viņu ceturtdien redzēju Kijevā

  2. Cik briesmīgi – palīdzību nesaņēma…. 🙁
    Tām vēstniecībām cilvēks NAV nekas??? Būtu it kā no ādas jālien laukā, lai palīdzētu katram savam pilsonim – svešā valstī, kad nezini, ko darīt….

  3. tad tāds vēstnieks ,viņa palīgi der,ja nevar palīdzēt nepieciešamības gadijumā,ne jau izklaides dēļ viņš griezās pēc palīdzības. Kauns! Cerēsim,ka šim cilvēkam nekas ļauns nav noticis.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (27)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+